اعلام جوایز جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه


در بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه، مبلغ ۴۰ میلیون ریال به نمایش‌های راه یافته به بخش سراسری کمک هزینه اجرا پرداخت خواهد شد .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه به نمایش‌های راه یافته به جشنواره منطقه‌ای مبلغ ۱۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال و نمایش‌های راه یافته به جشنواره سراسری تا سقف ۴۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال پس‌ از اجرا در جشنواره کمک هزینه پرداخت می کند.

آثار ارسالی که موضوع آن ها حول محورهای ارزش های دینی، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، خانواده الگوی ایرانی، ادبیات کهن اسلامی و ایرانی، چشم انداز ایران ۱۴۰۴ بوده و آثاری که بر اساس خاطرات، رمان و داستان‌های منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقتباس نمایشی شده باشند در اولویت خواهند بود.

طبق اعلام فراخوان جشنواره آثار در دو مرحله منطقه ای و سراسری برگزار می شود و متقاضیان برای حضور در جشنواره (در استان‌ها و تهران)، بایستی مشخصات نمایشنامه مورد نظر را در سایت دبیرخانه مرکزی جشنواره‌ها به نشانی www.artfest.ir ثبت و به همراه مدارک خواسته شده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به برگزیدگان جشنواره سراسری تئاتر سوره ماه در بخش‌های نمایشنامه‌نویسی، کارگردانی، بازیگری زن، بازیگری مرد، طراحی صحنه و ساخت موسیقی جایزه اهدا می شود.

جشنواره مناطق تئاتر سوره ماه نیمه دوم مرداد و شهریور ۱۳۹۴ و جشنواره سراسری آن ۱۱ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴ برگزار می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *