اعلام فهرست اجراهای نیم‌سال دوم سال ۹۵ تماشاخانه ایرانشهر


شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر فهرست اجراهای نیم‌سال دوم سال ۹۵ را اعلام کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه فهرست اجراهای نیم‌سال دوم سال ۹۵ را اعلام کرد.

بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر هر کدام از سالن‌های مجموعه در هر مقطع زمانی در نظر گرفته شده برای اجرا، میزبان ۲ اثر نمایشی می‌شوند که در مجموع در هر مقطع زمانی ۴ نمایش در سالن‌های استاد سمندریان و ناظرزاده کرمانی به صحنه می‌روند.

بر این اساس سالن استاد سمندریان میزبان نمایش های ذیل است:

از تاریخ ۱۳ مهرماه تا ۱۹ آبان‌ماه به صورت همزمان نمایش‌های «افسون معبد سوخته» به کارگردانی کیومرث مرادی و «هاروی» به کارگردانی ملودی آرام نیا به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۲۳ آبان‌ماه تا ۲۶ آذرماه به صورت همزمان نمایش های «اتاق ابری» به کارگردانی سیامک احصایی و «اورستیا» به کارگردانی آرش دادگر به صحنه می روند.

از تاریخ ۳۰ آذرماه تا ۳۰ دی‌ماه به صورت همزمان نمایش‌های «دیابولیک: رمئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی و نمایش «باغبان مرگ» به کارگردانی آروند دشت آرای به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۱ تا ۱۰ بهمن‌ماه تا سالن استاد سمندریان میزبان سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خواهد بود.

از تاریخ ۱۲ تا ۲۰ بهمن‌ماه این سالن میزبان اجرای بین المللی خواهد بود.

از تاریخ ۲۳ بهمن‌ماه تا ۲۳ اسفندماه به صورت همزمان نمایش‌های «لیر شاه» به کارگردانی محمد عاقبتی و «خانه» به کارگردانی ندا هنگامی به صحنه می‌روند.

بر اساس فهرست اعلام شده از سوی شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر، سالن ناظرزاده کرمانی نیز در نیم‌سال دوم سال ۹۵ میزبان نمایش‌های ذیل است:

از تاریخ ۲۴ مهرماه تا ۲۳ آبان‌ماه اثری به مناسبت ایام محرم و نمایش‌ «رقصیدن در تاریکی» به کارگردانی میلاد اکبرنژاد به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۲۶ آبان‌ماه تا ۲۸ آذرماه به صورت همزمان نمایش‌های «لبخند آقای اژدهاک در شب دراز تاریک خاموش سرد بیابان» به کارگردانی اشکان خیل نژاد و «استرالیا» به کارگردانی پیام لاریان به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۱ تا ۳۰ دی‌ماه به صورت همزمان نمایش‌های «سرخابی» به کارگردانی کوروش نریمانی و «جامعه سالم» به کارگردانی منیژه محامدی به صحنه می‌روند.

از تاریخ ۱ تا ۶ بهمن‌ماه سالن دکتر ناظرزاده کرمانی میزبان برگزاری سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خواهد بود.

از تاریخ ۷ بهمن‌‌ماه تا ۲۳ اسفندماه نمایش‌ «کابوس های حضرت اشرف» به کارگردانی حسین پاکدل به صحنه می‌روند.

پیش از این برنامه نیم‌سال اول سالن‌های استاد سمندریان و ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر نیز مشخص و اعلام شده بود. به این ترتیب برنامه سالن‌های تماشاخانه ایرانشهر در سال ۹۵ از سوی شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه مشخص و اعلام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *