اعلام نتایج مسابقه پوستر بیست و دومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


ستاد برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش پوستر پس از ارزیابی آثار ارائه شده در شورای هنری، نتایج این بخش را اعلام کرده و شهرام عظیمی را به عنوان طراح پوستر این دوره معرفی کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در بخش پوستر با دریافت تقاضای ۲۸ هنرمند از سراسر کشور و پس از ارزیابی آثار ارائه شده در شورای هنری، نتایج این بخش را اعلام کرد.

شورای هنری جشنواره با توجه به ارزیابی طرح‌های رسیده و با تشکر از حضور هنرمندان و به خصوص جوانان گرافیست و ارائه آثار پیشنهادی، دو هنرمند را شایسته تقدیر شناخت.

از طرف ستاد جشنواره لوح تقدیر و هدیه‌ای به این هنرمندان اهدا خواهد شد. معصومه آرواز از تهران و جمشید کلوندی از سنندج به جهت ویژگی خلاقانه در آثار پیشنهادی شایسته تقدیر شناخته شدند.

همچنین بر اساس نظر شورای هنری و با توجه به قابلیت آثار شهرام عظیمی مقرر شد طراحی پوستر دوره بیست و دوم جشنواره را این طراح و گرافیست انجام دهد.

شهرام عظیمی از هنرمندان طراح و گرافیست است که در سابقه کاری خود آرم جایزه بین‌المللی بنیاد بوعلی را طراحی و تاکنون چند جایزه داخلی و خارجی در رشته گرافیک دریافت کرده است. همچنین طراحی پوستر نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بر عهده این هنرمند بوده است.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی ۹ تا ۱۴ مهرماه در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *