اعلام نمایش‌های راه‌یافته به جشنواره سراسری تئاتر رضوی


هیئت بازبینی بخش مسابقه دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی متشکل از حسین فرخی، آرش دادگر و محمدحسین ناصربخت، ۱۲ نمایش را برای حضور در مرحله نهایی اعلام کرد.

اعلام آثار راه یافته به مرحله بازبینی جشنواره تئاتر رضوی

به گزارش تئاتر فستیوال ، اعضای هیئت بازبینی بخش مسابقه جشنواره، ۱۲ اثر را برای حضور در این بخش معرفی کردند که بر این اساس، نمایش “سفر” به کارگردانی یعقوب صدیق جمالی و نویسندگی علی میرزا عمادی از آذربایجان شرقی، نمایش “رستگاری در شب دور” به کارگردانی مژده ساعی و نویسندگی طلا معتضدی و نمایش “مسلخ عشق” به کارگردانی امیرمهاجر سلطانی و رضا رمضانی و نویسندگی امیرمهاجر سلطانی از تهران از جمله نمایش‌های منتخب هستند.

همچنین “تاکسی زرد” به کارگردانی محمد حسن‌زاده و نویسندگی عباس جانفدا از خراسان رضوی، “آسا” به کارگردانی و نویسندگی مهدی آشوغ، “بیداری در خواب هزارمن” به کارگردانی حسین کارگر و نویسندگی علی ثقفی از خوزستان و “چهار قدم” به کارگردانی میثم ملازینل و نویسندگی پویان اصغری از قزوین را از دیگر آثار راه‌یافته به این بخش هستند.

نمایش‌های “روزهای اتفاقی” به نویسندگی و کارگردانی کامران شهلایی، “عکس اتفاق عزیز” به کارگردانی سعید نوروزی و نویسندگی سید محمد مساوات، “این یوسف” به کارگردانی نعمت اسدی مرام و نویسندگی مرتضی اسدی مرام از کرمانشاه، “آش با طعم زهر” به کارگردانی محمد رسائلی و نویسندگی مجید کاظم‌زاده مژدهی و “سوغات سربی” به کارگردانی پوریا کریمی و نویسندگی امیر زاوش از استان گیلان از دیگر نمایش‌های راه‌یافته به بخش مسابقه دهمین جشنواره تئاتر رضوی هستند.

دهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی ۲۵ الی ۲۹ مردادماه امسال به دبیری حسین ثابت‌قدم وحید در خراسان شمالی (بجنورد) برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *