تئاتر پرفورمنس “دیوان غربی-شرقی” اولین اجرای خود را آغاز کرد


تئاتر پرفورمنس “دیوان غربی-شرقی” به نویسندگی و کارگردانی محسن حسینی روز پنجشنبه اولین اجرای خود را با حضور هنرمندان به روی صحنه برد .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، آیین بازگشایی تئاتر پرفورمنس “دیوان غربی-شرقی” به نویسندگی و کارگردانی محسن حسینی پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه،  با حضور پریسا مقتدی مدیر مجموعه تئاتر شهر و فرهاد آییش بازیگر تئاتر، سینما و تلوزیون و جمعی دیگر از هنرمندان در سالن چهارسو مجموعه تئاترشهر برگزار شد .

تئاتر فستیوال

در ابتدای این مراسم ، پریسا مقتدی مدیر مجموعه تئاتر شهر ضمن خوشامدگویی و خیر و مقدم به حضار برای گروه اجرایی نمایش “دیوان غربی-شرقی” آرزوی موفقیت کرد ، پس از او فرهاد آییش از طرف گروه نمایش به حاضرین خوشامد گفت و در ادامه در رابطه با محسن حسینی کارگردان نمایش گفت : ” در بعضی از اقشار دیوانگی یک صفت زشت است ولی در بعضی دیگر دیوانگی یک صفت خوب و مقام است و بخش اعظم هنرمندان و اهالی تئاتر دیوانگی را یک مقام می دانند . من هم اگر بخواهم محسن حسینی را به شما معرفی کنم برای او لقب “دیوانگی” را انتخاب می کنم . “

وی ادامه داد : ” بسیاری می گویند : وقتی یک دیوانه ، دیوانگی خود را ثابت کند در آن صورت به او نابـغه می گویند . امیدوارم محسن بتواند این دیوانگی که ثابت شدنی است و پیوسته در این راه قدم برمی دارد را بیشتر اثبات کند .”

پس از مراسم سخنرانی ، آییش ضمن تسلیت به مرجان صادقی بازیگر نمایش “دیوان غربی-شرقی” که پدر خود را به تازگی از دست دادند از حاضرین خواست لحظه ای به احترام این عزیز سکوت کنند و سپس حاضرین را به دیدن نمایش دعوت کرد .

دیوان غربی شرقی

 در پایان اجرا نیز محسن حسینی کارگردان نمایش به روی صحنه بازگشت و ضمن تسلیت به بازیگر خود از او به دلیل حضورش در اجرا تشکر کرد و سپس به دلیل همدردی با این هنرمند حاضرین را به یک دقیقه سکوت دعوت کرد .

دراین آیین هنرمندانی چون دکتر اکبر عالمی ، لوریس چکناواریان، منوچهر والی زاده ، اصغر همت ، مهدی احمدی و عطالله کوپال حضور داشتند.

تئاتر فستیوال

تئاتر پرفورمنس “دیوان غربی-شرقی” به نویسندگی و کارگردان محسن حسینی با نقش آفرینی رویا نونهالی، روزبه مهر،  مروارید مهر، الناز تاریخی، لیدا فتحعلی، فاطمه صارمی، آرام خلخالی، لیلا جنیدی، مرجان صادقی، سپیده صیفوری و محسن حسینی از ۱۶ تا ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۹ و از تاریخ ۲۳ بهمن به بعد طبق ساعت قبل ۱۹:۳۰ در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر اجرا خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *