افتتاح «زندگی یک هنرمند» توسط دکتر محمود عزیزی


دکتر محمود عزیزی نمایش «زندگی یک هنرمند» به کارگردانی حامد ادوای را افتتاح می‌کند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه نمایش گره، روز دوشنبه سوم اسفند ماه جاری نمایش «زندگی یک هنرمند» نوشته ژان آنوی و با طراحی و کارگردانی حامد ادوای اجرای خود را آغاز می‌کند و محمود عزیزی کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در اولین اجرای این نمایش حضور خواهد داشت.

در نمایش «زندگی یک هنرمند» محمدرضا ایمانیان، لبخند بدیعی، ملیکا بکائی، جواد قاسملو، سونیا کثیری، محمد شهبازتهرانی، آزاده مشعشعی، علیرضا لبیبیان، مرتضی حسنلو، محمد اصغری و سهیل عبدی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین نیما انصافیان مشاور کارگردان، ملیکا بکائی و رژین دلفان دستیاران کارگردان، آیدا مرادیان طراح لباس، سپهر قناد موسیقی، سمن قناد طراح گریم، عطیه ادوای گرافیست، رژین دلفان عکاس، استودیو مون‌روم عکاسی تبلیغاتی، گروه تئاتر گره روابط عمومی، محمدرضا ایمانیان مشاور تبلیغات و نسیم جعفری به عنوان مشاور رسانه‌ای در این نمایش حضور دارند.

این نمایش داستان زندگی نویسنده‌ای است که به شهرت رسیده و ژورنالیستی برای مصاحبه به خانه‌اش می‌آید اما در حین انجام این مصاحبه، رفت و آمدهایی در منزل نویسنده شکل می‌گیرد که این گفت‌وگو را ناتمام می‌گذارد. «زندگی یک هنرمند» از سوم تا ۲۰ اسفند هرشب ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *