“محال هم ممکن است” با حضور رحمت امینی افتتاح شد


با حضور مدیر شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی  ؛ “محال هم ممکن است ” به روی صحنه رفت  .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی اداره تئاتر و خانه نمایش ، عصر دوشنبه ۱۰آبانماه نمایش “محال هم ممکن است ” به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی احمد مایل با حضور جمعی از هنرمندان عرصه تئاترهمچون دکتر رحمت امینی مدیر شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی ؛ دکتر قطب الدین صادقی ؛ علی اصغر راسخ راد مدیر اداره تئاتر و خانه نمایش ؛ سیروس کهوری نژاد ؛  سیروس همتی ؛ علی برجی و … اجراهای خود را آغاز کرد .

در ابتدای آیین افتتاح این نمایش ؛ رحمت امینی ضمن  ابراز خرسندی از حضور دوباره احمد مایل به عنوان یکی از دانش آموختگان موفق دانشگاه هنر در سالهای دور ؛ گفت : احمد مایل در گذشته در میان تئاتری ها چهره پرکاری بود و حالا خوشحالم که با این نمایش بعد از مدت ها به صحنه تئاتر بازگشته و امیدوارم از او اجراهای بیشتری را در آینده شاهد باشیم . همچنین امینی از علی اصغر راسخ راد مدیر خانه نمایش بخاطر پویایی هرچه بیشتر این مجموعه و فراهم آوردن بستر مناسب برای حضور کارگردانان مطرح تئاتر همچون محسن قصابیان ؛ حسین فرخی ؛ عزت الله مهرآوران و… تقدیر کرد .

در ادامه سیروس همتی ؛ نویسنده “محال هم ممکن است ” نیز در تائید گفته های دکتر رحمت امینی ؛ با بیان اینکه طرح دواجرایی شدن نمایش ها در دوره مدیریت راسخ راد باعث حضور شورانگیزگروه های تئاتری شده ؛ گفت : که تاکنون هیچگاه فضای اداره تئاتر را اینطور سرزنده ندیده ام و امیدوارم این راه بیش از پیش  برای تئاتری ها هموار باشد .

نمایش ” محال هم ممکن است ” با بازی منوچهر علیپور؛سپیده پهلوان زاده ؛محمدشایان طهماسب پور ؛ فرشته محمدی ؛ کوروش رخشنده پی تا ۲۸ آبانماه  ساعت ۱۸ میزبان علاقه مندان خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *