انتشار فراخوان جشنواره ملی تئاتر مقاومت – فتح خرمشهر


فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت – فتح خرمشهر منتشر شد.

جشنواره ملی تئاتر مقاومت - فتح خرمشهر

به گزارش تئاتر فستیوال ، فراخوان نوزدهمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت – فتح خرمشهر با هدف معرفی و بازشناخت ارزش های سال های دفاع مقدس و دستیابی به تجربه های نوین و
دریچه های تازه در رویکرد هنر نمایش به سال های مقاومت منتشر شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی به منظور بزرگداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان و مدافعان سر افراز میهن اسلامی و تثبیت دلیر مردی ها و سلحشوری های ملت قهرمان ایران و به خصوص شهدای فتح خرمشهر، نوزدهمین جشنواره ملی تئاتر مقاومت – فتح خرمشهر را همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در سال ۱۳۹۵ در استان خوزستان برگزار می ­کنند.

نوزدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر در بخش های مسابقه تئاتر صحنه ای، نمایش های میدانی، مهمان و مسابقه نمایشنامه نویسی در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ برگزار می شود. مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه صحنه ای تا ۲۱ فروردین، مهلت ارسال آثار به بخش نمایش های میدانی تا ۲۵ فروردین و مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی تا ۳۱ فروردین اعلام شده است.

جشنواره ملی مقاومت – فتح خرمشهر در شهرهای استان خوزستان و با محوریت خرمشهر و آبادان برگزار خواهد شد. گروه های متقاضی می توانند با مطالعه دقیق شرایط مندرج در فراخوان و ارسال فرم درخواست حضور به همراه مدارک اعلام شده به دبیرخانه جشنواره در شهر خرمشهر و یا دبیرخانه دائمی جشنواره های اداره کل هنرهای نمایشی نسبت به حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *