نخستین دورهمی نمایش خلاق برگزار شد :

انتقال تجربیات پیشکسوتان نمایش کودک به مربیان


نخستین دورهمی «نمایش خلاق» به منظور برقراری ارتباط بیشتر و تبادل اطلاعات و تجربه‌های فعالان حوزه نمایش خلاق به همت بنیاد نمایش کودک و با همکاری «آکادمی تخصصی و هنری رام» در محل این آکادمی برگزار شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، «مکتوب شدن هنر و دانش شفاهی نمایش خلاق کودک»، «انتقال تجربیات پیشکسوتان این حوزه به مربیان جوان»، «فرهنگ‌سازی میان خانواده‌ها جهت آشنایی با حوزه نمایش خلاق» و «بررسی روش‌هایی که بتوان نمایش خلاق را میان گروه‌های سنی مختلف کودک به اجرا درآورد» و … در این دورهمی به عنوان دغدغه هاى مربیان و دست‌اندرکاران حوزه کودک مطرح شد.

این برنامه با حضور داوود کیانیان رییس بنیاد نمایش کودک، منصورخلج، منوچهر اکبرلو، فائزه فیض، حسین فدایی‌حسین (از اعضاى بنیاد نمایش کودک) و آناهیتا غنی‌زاده  مدیر مسئول آکادمى تخصصى و هنرى راما برگزار شد.

در این دورهمی همچنین سید جمال میرجعفرى، رضا بیات نماینده موسسه تماشاگان، مهدى فرشیدى سپهر، مهدى مقیمى اسفندآبادى، شراره طیّار، فاطمه خدابنده‌لو، مژگان وثوقى، رکسانه عبقرى، ملیحه میرى، تبسم مزینانى، بهنوش ناصرپور، روژین ستارى، مژگان منتصریان و جمعی از مربیان باتجربه و فعال «نمایش خلاق» حضور داشتند.

در نخستین دورهمی نمایش خلاق، مقرر شد، این برنامه به صورت مستمر در آموزشگاه‌ها و موسساتى که با نمایش خلاق مرتبط هستند برگزار شود تا با شناخت بیشتر، تجارب مختلف دست‌اندرکاران، پژوهشگران و به خصوص مربیان نمایش خلاق منتقل و تجمیع شود.

دومین دورهمی نمایش خلاق در تاریخ ۲۸ آذرماه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *