اولین برنامه «نقد تئاتر» امشب پخش می شود


اولین برنامه «نقد تئاتر» در سال ۹۵ با تغییراتی از جمله اضافه شدن بخش «کتاب هفته» و همچنین تغییر در دکور فردا ۲۸ فروردین از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، اولین برنامه «نقد تئاتر» در سال جدید ساعت ۲۱ شنبه ۲۸ فروردین ماه به نقد و بررسی نمایش «سوراخ» به نویسندگی و کارگردانی جابر رمضانی اختصاص دارد و از شبکه چهار سیما پخش می شود.

«سوراخ» چهارمین کار جابر رمضانی در مقام کارگردان است و محمد چرمشیر دراماتورژی این نمایش را برعهده داشته است.

آتیلا پسیانی، هوتن شکیبا، داریوش موفق، وحید آقاپور، هانی عبدالمجید و روح‌الله حق‌گوی لسان از جمله بازیگران نمایش «سوراخ» هستند که تا ۱۰ اردیبهشت ماه در تماشاخانه مستقل تهران روی صحنه است. در برنامه «نقد تئاتر» نیز رضا سرور، حمید پورآذری، هوتن شکیبا و جابر رمضانی حضور دارند.

«نقد تئاتر» از مجموعه برنامه های «نقد چهار» است که ساعت ۲۱ روزهای شنبه هر هفته به طور زنده و تکرار آن پس از اذان ظهر روز بعد، از شبکه چهار پخش می شود.

تهیه کنندگی این برنامه را که در سری جدید تغییراتی را نیز به دنبال خواهد داشت، مجید گیاه چی و اجرای آن را عطاالله کوپال بر عهده دارند.

از جمله این تغییرات، دکور برنامه و همچنین اضافه شدن بخشی با عنوان «کتاب هفته» است که به معرفی یکی از کتاب های منتشر شده با موضوع تئاتر می پردازد.

«تنفس در هوای تئاتر» با گزینش و ترجمه علی اکبر علیزاد و رضا سرور قرار است در بخش «کتاب هفته» برنامه مورد بررسی قرار بگیرد که به بررسی درام مدرن می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *