ایده‌های اجرایی بخش اجراهای محیطی تئاتر فجر ارزیابی شدند


نتایج بررسی طرح‌ها و ایده‌های ارسالی متقاضی شرکت در بخش تازه‌های اجراهای محیطی، تعاملی و دیگر گونه‌های اجرایی تئاتر بیرونی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اعلام شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر در اطلاعیه‌ای از اعلام نتایج بررسی طرح های رسیده به بخش «اجراهای محیطی، تعاملی و…»  خبر داد.

با توجه به تغییرات اساسی و گسترش ایجاد شده و تجربه نخستین دوره برگزاری این بخش با  عنوان و شکل جدید و برای ایجاد فرصت کافی در فرآیند دریافت و بررسی طرح‌ها و ایده‌های اجرایی و همچنین امکان بخشی بیشتر در حضور  هنرمندان علاقه‌مند به این گونه‌های تئاتری، دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر ضمن سپاسگزاری از گروه‌ها و هنرمندان گرامی خواهان حضور در این بخش و با پوزش از تاخیر پیش آمده در اعلام نتایج ارزیابی طرح‌ها و ایده‌های ارسالی، نتیجه بررسی گروه محترم ارزیابی و انتخاب را به صورت زیر به اطلاع  همگان می‌رساند.

گروه انتخاب این بخش متشکل از گلبرگ ابوترابیان، اردشیر صالحپور، رحمت امینی، مهرداد رایانی مخصوص و علی ظفر قهرمانی نژاد از میان تعداد ۲۵۴ طرح‌ها و ایدهای فرستاده شده در حوزه‌های «نمایش خیابانی»، «اجراهای محیطی»، «تعاملی و شورایی» و «اجراهای آلترناتیو» تعداد ۵۷ طرح و ایده را برای ارزیابی اجراها در دور دوم انتخاب برگزیدند. علاقمندان و شرکت کنندگان عزیز جهت اطلاع از نام گروه ها و فهرست ایده های اجرایی پذیرفته شده برای ورود به مرحله انتخاب اجراها می توانند به تارنمای رسمی جشنواره به آدرس WWW.FITF.THEATER.IR مراجعه کنند.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری سعید اسدی از یکم تا دوازدهم بهمن برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *