ایمان افشاریان : ” امیدوارم دبیر جشنواره بتواند اتفاق بزرگی را رقم بزند “


ایمان افشاریان کارگردان نمایش “جنایت و مکافات” برگزیده ی بهترین کارگردانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش “مسابقه تئاتر بین الملل” شد . همین بهانه ای شد تا گفتگوی کوتاهی با او انجام دهیم که می توانید در ادامه بخوانید :

ایمان افشاریان - اختتامیه تئاتر فجر

ایمان افشاریان در ارزیابی کیفیت آثار و مدیریت این دوره از جشنواره تئاتر فجر به خبرنگار تئاتر فستیوال گفت : جواب دادن به این سوال در مجال دو کلمه نمی گنجد ولی مسلما جشنواره تئاتر فجر برای تئاتر ما خوب است . اینکه باید چه اتفاقی بییفتد نمی دانم . امیدوارم تجربه ای که آقای اسدی به عنوان دبیر جشنواره پیدا کردند و با توجه اینکه سال آینده هم خود ایشان دبیر جشنواره هستند ، جشنواره ای در سطوح بالاتر داشته باشیم.

افشاریان در پاسخ به میزان رضایت خود از کیفیت برگزاری جشنواره امسال اذعان داشت : این سوال را وقتی از من می پرسید که جایزه در دستم است ، بنابر این برای پاسخ دادن به آن فرصت مناسبی نیست . امیدوارم با توجه با سالن هایی که به گروه ها می دهند ، شرایط و اتفاقاتی بهتری برای اجرای جشنواره داشته باشیم .

بازیگر نمایش “اتاق ورونیکا”  با ابراز رضایت از اضافه شدن بخش “به علاوه تئاتر فجر” در جشنواره  درباره ی داوری نشدن آثار در این بخش گفت : به هر حال در یک فستیوال بزرگ بین المللی  نمی توانند تعدداد تئاترهای زیادی را داوری کنند . اما در هر صورت دیده شدن کارها در جشنواره بهتر از آن است که اجرا نشود ولی چون من  همزمان با جشنواره ، نمایش دیگری را برای اجرای عمومی داشتم نتواستم هیچ کاری را در جشنواره ببینم .

ایمان افشاریان در پایان بیان کرد : امیدوارم هر دبیری و حتی آقای اسدی بتوانند با بودجه و پشتوانه مالی بهتری ، اتفاق بزرگی را رقم بزند .

يک نظر ثبت شده است .

  1. سارا حبیب الهی گفت:

    بازی فوق العاده ی ایمان افشاریان در نمایش بسیـــار عالی اتاق ورونیکا رو حتما ببینید .

    واقعا که عالی کار کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *