بازیگران ˝پنج ثانیه برف˝ برای اجرا آماده می‌شوند


پیش فروش بلیت‌های تازه‌ترین نمایش مرتضی میر منتظمی با عنوان ˝پنج ثانیه برف˝ آغاز شد و بازیگران این گروه آخرین تمرینات خود را برای اجرای این نمایش انجام می‌دهند.
تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، “پنج ثانیه برف” عنوان تازه‌ترین نمایش مرتضی میرمنتظمی است که بعد از ایام عزاداری ماه محرم و از تاریخ ۲۵ مهر در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

این روزها بازیگران و عوامل این اثر نمایشی مشغول تمرینات نهایی هستند و خود را برای اجرای نخست این نمایش آماده می‌کنند.

نکته قابل توجه در خصوص این اثر نمایشی حضور رؤیا تیموریان، بازیگر صاحب نام عرصه سینما و تئاتر بر صحنه نمایش است که او بعد از مدت‌ها با نمایش “پنج ثانیه برف” به تالار حافظ باز می‌گردد.

فرشته صدر عرفایی و آزاده صمدی دو بازیگر دیگر این نمایش هستند که هر دو جز چهره‌های شناخته شده و مطرح در حوزه سینما و تئاتر محسوب می‌شوند و در کنار این بازیگران سپیده صباغ و سارا لاهوت در نمایش”پنج ثانیه برف” به ایفای نقش می‌پردازند.

از سوی دیگر عباس جمالی نویسندگی این نمایش را بر عهده دارد و به عنوان تنها بازیگر مرد در این نمایش هنرنمایی می‌کند.

تبلیعات این نمایش از مدت‌ها قبل آغاز شده و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است که این نمایش فقط پانزده شب در تالار حافظ اجرا شود. علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های اینترنتی مشخص و گیشه تالار حافظ بلیت‌های این اثر نمایشی را تهیه کنند. بلیت‌های این نمایش فقط در سه روز اول با سی درصد تخفیف به فروش خواهد رسید.

این اثر، تازه‌ترین نمایش مرتضی میرمنتظمی و گروه تئاتر مشق، بعد از اجرای آثاری هم چون “مالی‌سویینی”، “P2″، “ابرها”، “فرکانس”، “زن،مرد” و “فیل قرمز”، محسوب می‌شود که این بار “پنج ثانیه برف” قرار است در تالار حافظ روی صحنه برود.

“پنج ثانیه برف” از ۲۵ مهرماه هر روز ساعت ۲۰:۳۰ در تالار حافظ روی صحنه خواهد رفت.

رؤیا تیموریان، فرشته صدرعرفایی، آزاده صمدی، سپیده صباغ، سارا لاهوت و عباس جمالی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

لیست عوامل اصلی این نمایش عبارت‌اند از: نویسنده : عباس جمالی، کارگردان و طراح صحنه و لباس: مرتضی میرمنتظمی، مجری طرح: محمد قدس، طراح نور: عبدالصادق مصدق، طراحی صدا و موسیقی: محمدرضا جدیدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: امیر ابراهیم زاده، مدیر اجرایی: رضا درویش، منشی صحنه: زهرا آقا بلاغی، مدیران صحنه: حمیدرضا گودرزی، سالار یعقوبی، گروه تبلیغات مجازی: هه ژار رمضانی، ساناز تیموری، امیر قالیچی (تئاتربازها) و مشاور رسانه ای: سام بهشتی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *