بازی شهرام حقیقت‌دوست در نمایش “تو دهنتو میبندی یا من؟”


شهرام حقیقت‌دوست نیز به گروه نمایشی “تو دهنتو میبندی یا من؟” اضافه شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش  تئاتر فستیوال به نقل از ایسنا، نمایش ” تو دهنتو میبندی یا من؟ ” که به کارگردانی داود بنی‌اردلان از ۲۵ آذر ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته است؛ ۲۸ و ۲۹ دی ماه با بازی شهرام حقیقت دوست به عنوان بازیگر مهمان همراه خواهد بود.

حقیقت‌دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با بازی در نمایش پسر کارون (امیر دژاکام، ۱۳۷۳) شروع کرد و با بازی در مجموعه تلویزیونی مهر خوبان (یوسف سیدمهدوی، ۱۳۷۴) به تلویزیون آمد، اولین تجربه سینمایی شهرام حقیقت دوست بازی در نقش کوتاهی در فیلم درخت گلابی (داریوش مهرجویی، ۱۳۷۶) است.

او در «خط قرمز» و «جنایت» به ایفای نقش پرداخت.

در حوزه بازیگری تئاتر نیز این بازیگر همکاری با کارگردانان سرشناسی را در رزومه کاری خود دارد که از جمله آن می‌توان به نمایش “مشروطه بانو” یا مجلس شبیه حصرنامه کارگاه بکاء به نویسندگی و کارگردانی “حسین کیانی”، نمایش”دن کامیلو“به کارگردانی”کورش نریمانی“،نمایش”چیزی شبیه زندگی“به کارگردانی”حسین پناهی“و… اشاره کرد.

تاکنون حمید رضا پگاه ، علی اوجی ، احسان کرمی ،علی بوستان و پیمان قاسم‌خانی … بازیگران میهمان نمایش “تو دهنتو میبندی یا من؟” بوده‌اند.

نمایش “تو دهنتو میبندی یا من؟ ” از ۲۵ آذر هر روز به غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۹ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران تا تاریخ ۳ بهمن ماه به روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *