اعلام برنامه‌ شهریورماه تریلی نمایش سیار کانون پرورش فکری


«تکه زمینی به اندازه پوست گاو» نمایشی است که روی تریلی نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در ۳ استان کشور به اجرا در می‌آید.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «تکه زمینی به اندازه پوست گاو»  روی تریلی نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان از هشتم تا بیست و هشتم شهریور در ۳ استان کشور اجرا می‌شود.

این نمایش از مجموعه‌ «کتاب، تئاتر، مدرسه» گرفته شده است و به کارگردانی مهدی مقیمی‌اسفندآبادی و محسن صفری مهمان استان‌های زنجان، گلستان و مازندران خواهد بود.

در این نمایش حاکمی می‌خواهد به روستایی خوش آب و هوا حمله کند و آن را به تصرف خود درآورد. حاکم برای امتحان اهالی روستا یک مسابقه برگزار می‌کند که در آن پیر و بزرگ روستا باید به سوال مسابقه پاسخ دهند و این مساله خود ماجراهایی را به وجود می‌آورد.

نویسنده این اثر محسن صفری و دستیار کارگردان نمایش عباس شاهچراغی هستند. همچنین سرپرستی این گروه را حمید مردمی برعهده دارد.

بازیگرانی همچون سعید تاجیک، رسول استواری، میثم میثاقی و محسن صفری در این اثر نمایشی نقش‌آفرینی می‌کنند.

تریلی نمایش سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هشتم تا دوازدهم شهریور مهمان زنجان، چهاردهم تا بیستم مهمان گلستان و بیست و دوم تا بیست و هشتم شهریور مهمان استان مازندران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *