برنامه آخرین روز چهارمین جشنواره تئاتر شهر


امروز اول مهر ماه ، در آخرین روز از جشنواره تئاتر شهر ، شاهد اجرای ۱۶ نمایش در بخش‌های صحنه‌ای، باران، کودک و نوجوان، خیابانی و نمایشنامه‌خوانی خواهیم بود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در بخش صحنه ای در چهارمین روز جشنواره سالن مهر حوزه هنری میزبان نمایش “گسل” به کارگردانی شاهد پیوند است که در نوبت‌های ۱۶:۳۰ و ۱۹ به روی صحنه می‌رود. در سالن ماه حوزه هنری نیز نمایش “سنگفرش های خیابان ولیعصر” به کارگردانی پویا پیرحسینلو در نوبت های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می شود.

سالن کوچک تالار محراب نیز در این روز میزبان نمایش “گودبرداری” به کارگردانی هما شیرزادی می‌شود که در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهد شد.

نمایش “انگور” به کارگردانی عبدالرضا شیبانی در بخش نمایش صحنه‌ای در این روز در نوبت‌های ۱۸ و ۲۰ نیز مهمان خانه نمایش اداره تئاتر است.

در بخش تئاتر کودک و نوجوان نیز دو نمایش به روی صحنه خواهند رفت. نمایش “عصای جادویی و بادبادک” به کارگردانی حمیدرضا حسینعلی در نوبت‌های ۱۵:۳۰ و ۱۷:۳۰ در سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران و کشف شگفت انگیز کلمب” به کارگردانی میلاد رمضانی و مرتضی برزگرزادگان در نوبت های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ فرهنگسرای فدک و “هدیه اسرارآمیز” به کارگردانی عبد آتشانی و مریم عاشوری در فرهنگسرای فردوس اجرا می‌شوند.

امروز اول مهر بخش خیابانی نیز با اجرای ۵ نمایش همراه است. در محوطه مجموعه تئاتر شهر نمایش‌های “آیین همسایه داری” به کارگرانی مسعود مهرابی ،  “محاکمه ای در خیابان” به کارگردانی حیدر رضایی ، “جزیره گمشده” به کارگردانی علی رحیمی و “دریادلان” به کارگردانی امیرحسین شفیعی اجرا می‌شوند. این نمایش‌ها از ساعت ۱۸ تا ۲۱ میزبان علاقه مندان هنر تئاتر خیابانی هستند.

در فرهنگسرای شفق نیز از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۹ دو نمایش خیابانی “قبل ، حین ، بعد ” به کارگرانی مرتضی وکیلیان و “آیین همسایه داری” به کارگرانی مسعود مهرابی  اجرا خواهند شد .

در این روز در فرهنگسرای اندیشه نیز نمایش‌های “جزیره گمشده” به کارگردانی علی رحیمی و “محاکمه ای در خیابان” به کارگردانی حیدر رضایی از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به اجرا در می‌آیند.

اما در بخش نمایشنامه‌خوانی فرهنگسرای سرو میزبان نمایشنامه‌خوانی “فصل بهار نارنج” به کارگردانی غلامرضا عربی در ساعت ۱۷:۳۰ ، “مونس مادر اسفندیار” به کارگردانی مهرداد کوروش نیا در ساعت ۱۹ است . در بخش نمایشنامه‌خوانی فرهنگسرای شفق نیز در ساعت ۱۷:۳۰ میزبانی نمایشنامه‌خوانی “مغز سرخ” به کارگردانی گلزار رضوی را بر عهده خواهد داشت.

در آخرین روز جشنواره تئاتر شهر ، فرهنگسرای ارسباران در بخش تئاتر شورایی ، ساعت ۱۸:۳۰ با نمایش “قویتر” میزبان علاقمندان به تئاتر خواهد بود .

گفتنی است چهارمین جشنواره تئاتر شهر به دبیری شهرام کرمی از ۲۶ شهریور ماه تا ۲ مهرماه در تهران در حال برگزاری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *