برنامه اجرای نمایش‌ها در آخرین روز جشنواره تئاتر خیابانی مریوان


چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در آخرین روز برگزاری خود پذیرای ۷ اثر نمایشی است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان، روز سه شنبه ۵ شهریور ماه اجرای آثار نمایشی از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود. در این ساعت خروجی کارگاه نمایشی مکزیک به کارگردانی میکل آنخل ولانچ وز در پارک ملت اجرا دارد.

پارک “ملت” در ساعت‌های ۱۱ و ۱۱و چهل و پنج دقیقه میزبان دو اثر نمایشی است. “شکارچی” کار لیلا بیگوند از تهران عنوان نمایشی است که ساعت ۱۱ در این مکان اجرا می‌شود.

در ساعت ۱۱ و چهل و پنج دقیقه نیز نمایش “دست‌های آلوده” کار سعید ذبیحی از کرمانشاه اجرا می‌شود.

پارک “شانو” اما در این روز شاهد اجرای سه نمایش است. ابتدا نمایش “زبان کوهستانی” رحیم عبدالرحیم‌زاده از بوکان اجرا می‌شود و در همین زمان نمایش “باربو” کار علیرضا اسماعیلی از سقز در بخش دیگری از این پارک اجرا می‌شود.

نمایش “دست … کاری” به کارگردانی مهدی ضیاییان‌پور از تهران اخرین نمایشی است که پارک “شانو” در این جشنواره، میزبان آن می‌شود. این نمایش ساعت ۱۱ و چهل و پنج دقیقه در این مکان اجرا می‌شود.

“بازی و کودک” به کارگردانی مریم مهدی‌پور از آستانه اشرفیه نیز دیگر نمایشی است که در آخرین روز جشنواره اجرا دارد. این اثر نمایشی راس ساعت ۱۱ و چهل و پنج دقیقه در میدان امام حسین اجرا می‌شود و با اجرای آن، پرونده اجرای نمایش‌ها در جشنواره چهاردهم مریوان به پایان می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *