برنامه روز دوم جشنواره تئاتر معلولین


روز دوم نخستین جشنواره تئا‌تر معلولین استان تهران از سه شنبه ۲۹ مهرماه، ساعت ۱۳، در هوای پاییزی و بارانی شهر تهران در فرهنگ سرای بهمن شروع می‌شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، جشنواره امروز سه شنبه ۲۹ مهرماه، کار خود را با کارگاه آموزشی «انواع معلولیت‌ها و رویکرد توان بخشی» با تدریس دکتر عباس شفیعی آغاز می‌کند. سپس کارگاه «تربیت حس» توسط محمود فتح الهی در ساعت ۱۴ شروع می‌شود و در‌‌ همان زمان در سالن مبارک نمایش «آشپزخانه جادووی» به کارگردانی «مرجان محمد‌پور» که مدت اجرای آن ۳۰ دقیقه است به روی صحنه می‌رود. این نمایش در دو نوبت ۱۴و ۱۶ در سالن مبارک اجرا می‌شود.

نمایش‌های «عاشق پوشالی» به کارگردانی سید محمد رضوی در دو نوبت ۱۵ و ۱۷ در سالن تجربه و نمایش «پیش گویی‌های بوجانگای دم راکتی» به کارگردانی فیروز شریعتی در دو ساعت ۱۷ و ۱۹ در سالن نغمه به صحنه می‌روند.

جشنواره تئا‌تر معلولین استان تهران امروز در بخش فضای باز هم اجرای نمایش «پیروزی اراده» به کارگردانی شاهد پیوند را در برنامه‌های خود دارد.

نخستین جشنواره تئا‌تر معلولین استان تهران به همت بهزیستی استان تهران از ۲۸ تا ۳۰ مهرماه در فرهنگسرای بهمن در حال برگزاری است و دیدن آثار برای تمام عموم آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *