برنامه اجراهای هفتمین روز از پنجمین جشنواره تئاتر شهر


همزمان با هفتمین روز جشنواره تئاترشهر یکشنبه ۲۸ شهریور، آثار مختلفی به صحنه می‌روند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستادخبری پنجمین جشنواره تئاترشهر، در بخش صحنه‌ای، سالن اصلی تالار محراب نمایش «پاداش جنگ» نوشته حسام نامی به کارگردانی کتایون کارایی را به مدت ۴۰ دقیقه ساعت ۱۹:۳۰ به تماشا می‌گذارد.
سالن کوچک تالارمولوی نیز میزبان نمایش «کمی آنسوتر» نوشته کامران شهلایی به کارگردانی مشترک محمد لارتی و کامران شهلایی ساعت ۱۸ به مدت ۵۵ دقیقه است.
نمایش «ماه منظر» نوشته امیر دژاکام به کارگردانی محمد امیری‌آتشگاه به مدت ۶۰ دقیقه ساعت ۱۹:۳۰ در خانه نمایش اداره تئاتر به صحنه می‌رود.
در بخش کودک ونوجوان، نمایش «جادوگر شهر زمرد» نوشته کیومرث قنبری‌آذر به کارگردانی امیر قاسمی ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن مطهری فرهنگسرای خاوران اجرا می‌شود.
نمایش «رویای ماه» نوشته مریم کاظمی به کارگردانی احسان مجیدی نیز ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۴۵ دقیقه در سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران به صحنه می‌رود.
خانه فرهنگ فدک نیز در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ نمایش «هیش» کاری از رضا بیات را به مدت ۵۵ دقیقه ساعت ۱۹:۳۰ به تماشا می‌گذارد.
در بخش خیابانی، فرهنگسرای سرو از ساعت ۱۷ تا ۱۹ میزبان نمایش‌های «خانه دوست من کجاست» کاری از محسن علی‌محمدی و «بادبادک» کاری از محمد فرجی را میزبانی می‌کند.
در بخش جنبی، نمایش «من تهرانم» کاری از پیام عزیزی در فرهنگسرای شفق اجرا می‌شود.
در بخش ویژه، «مروری بر آثار اسماعلیل خلج» نیز نمایشنامه «گلدونه خانم» ساعت ۱۸ در فرهنگسرای سرو خوانش می‌شود.
در بخش تئاتر شورایی، نمایش «مداخله عروسکی» از گروه مونو ساعت ۱۹ در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۹ اجرا می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *