برنامه اجراهای سومین روز پنجمین جشنواره تئاتر شهر


سومین روز جشنواره تئاترشهر در بخش‌های مختلف صحنه‌ای، کودک و نوجوان، خیابانی، ویژه و تئاترشورایی با اجرای چهارده نمایش همراه است.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره تئاترشهر، در بخش صحنه‌ای، سالن اصلی تالار مولوی میزبان نمایش «غم فراغ» نوشته مجتبی رفیعی به کارگردانی حامد ادوای است. این اثر به مدت ۶۰ دقیقه در دو نوبت ۱۵ و ۱۷ اجرا می‌شود. در سالن کوچک نیز نمایش «کمد دیواری» نوشته کیوان میرمهدی به کارگردانی طاهره قهرمانی در دو نوبت ۱۸ و ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه به صحنه می‌رود.

خانه نمایش اداره تئاتر «ایستگاه آخر» کاری از محمود اکبرشاهی را به نمایش می‌گذارد که از تولیدات مدرسه تئاتر محسوب می‌شود.

همچنین در بخش کودک و نوجوان، نمایش «سفر به شهر قصه‌ها» نوشته زیبا برجی‌فلاح به کارگردانی مشترک امیررضا توکلی و حمید ندیمی به مدت ۵۰ دقیقه ساعت ۱۷:۳۰ در سالن مطهری فرهنگسرای خاوران اجرا می‌شود. در سالن فرهنگ این فرهنگسرا نیز نمایش «جادوی عروسک» کاری از امیرمحمد انصافی در دو نوبت ۱۸ و ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه به صحنه می‌رود.

خانه فرهنگ فدک میزبان «گربه سیاه ناقلا» به کارگردانی مرجان قمری است که در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه اجرا خواهد شد.

در بخش خیابانی، فرهنگسرای سرو ساعت ۱۷ تا ۱۹ میزبان نمایش‌های «دریافت حق شارژ از مرده» کار ابوذر چهل‌امیرانی، «قرار بی‌قرار موش‌ها» کار ستار مهرشاد و «مغول به توان دو» کار محمدحسین شکرگزار است.

در فرهنگسرای شفق نیز نمایش‌های «پسر من» کار زهرا مریدی، «جادوگر بلا، مبارک ناقلا» کار مجتبی دربندی و «گاهی بگو نه» کار مصطفی مباشرامینی ساعت ۱۷ تا ۱۹ اجرا دارند.

در بخش ویژه، نمایش «احساس چوبی» کار سیدمحمد رضوی در دو نوبت ۱۶ و ۱۹:۳۰ در فرهنگسرای سرو اجرا خواهد شد.

نمایش «رابطه» نیز در بخش تئاتر شورایی، توسط گروه (تئاترشورایی فرهنگسرای اندیشه) تولید شده و در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰ اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *