برنامه های آخرین روز جشنواره تئاتر کودک و نوجوان


امروز یکشنبه، ۲۰ مهرماه، آخرین نمایش‌های بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان اجرا می‌شوند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئا‌تر فستیوال به نقل از ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر کودک و نوجوان همدان، در آخرین روز جشنواره ۱۲ نمایش و ۲ کارگاه در تالارهای همدان برگزار خواهد شد.
کارگاه «سایه خیال» با موضوع استفاده از قصه در تئا‌تر سایه با تدریس ژان لوک پنسو و کارگاه «کاربرد خلاقانه فانتزی در انگاره‌های کهن» با تدریس دکتر عطاالله کوپال به ترتیب از ساعت ۹ تا ۱۵ و ۹ تا ۱۲ برگزار خواهد شد.
مجتمع بوعلی سینا در سالن اصلی در سه سانس ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ و در پلاتو در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ به ترتیب میزبان اجرای نمایش «افسانه ماه و خورشید» به نویسندگی و کارگردانی حامد زارعان و «استخوان ماهی جادویی» به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی احسان مجیدی خواهد بود.
«من و حسن کچل» به کارگردانی علیرضا دری ساعت ۱۰:۳۰، ۱۶و ۱۸ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی و «یک بشقاب ناکارونی پیچی» به کارگردانی سیدجواد رحیم‌زاده در سانس‌های ۱۰:۳۰، ۱۶ و ۱۸ در پلاتو تئا‌تر شهر بر روی صحنه خواهند رفت.
«کارایش» (ویژه خردسالان) به کارگردانی مهدی پتکی ساعت ۹:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۱:۳۰ در آمفی تئا‌تر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و «خوک‌ها» (تئا‌تر دانش‌آموزی) با مربیگری ابوالفضل بی‌شمار از یزد ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۶ در کانون مهدیه اجرا خواهند شد.
در بخش نمایش‌های خیابانی هم «دلقک‌ها» به کارگردانی امیرحسین شفیعی ساعت ۱۱ و «وقتی که زال کوچک بود» به کارگردانی حامد ترابی از همدان ساعت ۱۷ در محوطه تالار فجر و همینطور «زال نامه» به کارگردانی فریبا دلیری ساعت ۱۱ و «راهنمایی خرانه» به کارگردانی مسعود مهرابی ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع شهید آوینی اجرا خواهد شد.
نمایش «کنترل + خشم= خشم» به کارگردانی مسلم نوری ساعت ۱۱ و نمایش «خطوط سفید» به کارگردانی محمدرضا جعفری ساعت ۱۷ در محوطه مجتمع بوعلی اجرا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *