برنامه های سومین روز جشنواره تئاتر شهر


همزمان با عید سعید قربان و در سومین روز از جشنواره تئاتر شهر ۱۷ نمایش روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در بخش نمایشنامه‌خوانی و نمایشنامه‌نویسی “چند روز معمولی” نوشته جواد اسماعیلی و کارگردانی فرناز عقیلی در ساعت ۱۹ ، “اندرومدا” به نویسندگی و کارگردانی گلزار رضوی و “ایستگاه آخر” نوشته محمود اکبرشاهی با کارگردانی ابراهیم ناصری در دو سانس ۱۷ و ۱۹ در محل فرهنگسرای سرو خوانش خواهد شد.

در همین روز از بخش صحنه‌ای، در سانس‌های ۱۸ و ۲۰ نمایش “داستان پرهیاهوی سقوط” به نویسندگی و کارگردانی سیاوش بهادری راد در سالن مهر حوزه هنری و “وور وور” به نویسندگی و کارگردانی امیر لشکری در سالن ماه حوزه هنری به نمایش در خواهد آمد.

در ادامه این بخش در تالار وحدت و در دو سانس ۱۷ و ۱۹ “هزار و یک شب” به نویسندگی آرمان طیران و کارگردانی برکه فروتن در سالن اصلی و “همیشه همه چیز یک جور نیست” نوشته محسن عظیمی و کارگردانی محمد امین سعدی در سالن کوچک به روی صحنه خواهد رفت.

از بخش صحنه‌ای نمایش “چشم در برابر چشم” نیز به نویسندگی سیاوش حیدری و کارگردانی نازنین سهامی‌زاده در سانس ۱۹ در سالن تجربه فرهنگسرای ارسباران اجرا خواهد شد.

یکشنبه ۱۳ مهر و سومین روز از جشنواره تئاتر شهر در بخش کودک و نوجوان سه نمایش اجرا خواهد شد. “کتاب خورها” به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی سروش در سانس‌های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ در فرهنگسرای اندیشه اجرا خواهد شد. “بادبادک جادویی” نیز نوشته مریم تیموری و با کارگردانی حسین چراغی در سانس‌های ۱۶ و ۱۸ در خانه فرهنگ فدک نمایش داده می‌شود.

آخرین نمایش این بخش در این روز نیز “فراخوان” به نویسندگی مهدی فرشیدی سپهر و کارگردانی شراره طیار است که در ‌سانس‌های ۱۶ و ۱۸:۳۰ در سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران به روی صحنه خواهد رفت.

در همین روز و در بخش نمایش خیابانی “وندال‌ها” نوشته اصغر ابوسی و با کارگردانی مرجان نعمتی در دو سانس ۱۶:۳۰ و ۱۸ به ترتیب در فرهنگسرای اندیشه و فرهنگسرای سرو اجرا خواهد شد.

به همین ترتیب “شکلات تلخ” به نویسندگی و کارگردانی فرامرز قلیچ‌خانی در دو سانس ۱۶ و ۱۸ به ترتیب در فرهنگسرای سرو و فرهنگسرای اندیشه نمایش داده می‌شود.

از همین بخش در فرهنگسرای شفق در ساعت ۱۶ “فارغ‌التحصیل بدشانس” به نویسندگی و کارگردانی محمد هادی عطایی و در ساعت ۱۸ “جعبه جادو” به نویسندگی و کارگردانی مجتبی دربندی اجرا خواهد شد.

سومین دوره جشنواره تئاتر شهر از یازدهم تا هجدهم مهر ماه در مراکز فرهنگی و فرهنگسراهای تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *