برنامه های چهارمین روز جشنواره تئاتر شهر


امروز دوشنبه ۱۴ مهر شلوغ‌ترین روز سومین جشنواره تئاتر شهر جشنواره است و در این روز ۱۵ نمایش‌ روی صحنه می‌روند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، دوشنبه ۱۴ مهر از بخش باران در حوزه هنری نمایش های “خسوف” نوشته ابوالفضل حاجی علی‌خانی با کارگردانی علی‌رضا استادی در ساعت ۱۸ و ۲۰ در سالن مهر و “برزیلیا” به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی پوریا عبدی در ساعت ۱۷ و ۱۹ در سالن ماه به روی صحنه خواهد رفت.

در همین بخش نیز نمایش‌های “ودیعه” نوشته محسن پاکدل با کارگردانی امیر حسین شفیعی در ساعت ۱۷ و ۱۹ در سالن اصلی تالار محراب و “حامیان کجایید؟” به نویسندگی و کارگردانی هما جدیکار در ساعت ۱۷ در سالن استاد سمندریان دانشکده هنرهای زیبا اجرا خواهند شد.

از بخش صحنه‌ای جشنواره نمایش “همیشه همه چیز یک جور نیست” نوشته محسن عظیمی با کارگردانی محمد امین سعدی در ساعت ۱۶ و ۱۸ در سالن کوچک تالار محراب و نمایش “بی‌نشون” نیز به نویسندگی و کارگردانی کیمیا عظیمی در ساعت ۱۹ در سالن تجربه فرهنگسرای ارسباران به نمایش در می‌آید.

در بخش کودک و نوجوان سومین جشنواره تئاتر شهر، نمایش‌های “گیسو طلا” به نویسندگی و کارگردانی بهاره میرزاپور در ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ در فرهنگسرای اندیشه، “نجات تهران” نوشته محمد لقمانیان با کارگردانی سپیده اقدامی در ساعت ۱۶ و ۱۸ در خانه فرهنگ فدک و نمایش “یک گربه، یک ماهی” به نویسندگی محسن عظیمی و کارگردانی سیروس سپهری در ساعت ۱۶ و ۱۸:۳۰ سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران به روی صحنه خواهد رفت.

در بخش نمایش های خیابانی نیز ۴ نمایش به اجرا در خواهد آمد. “جعبه جادو” به نویسندگی و کارگردانی مجتبی دربندی در ساعت ۱۶:۳۰ در فرهنگسرای اندیشه و در ساعت ۱۸ در فرهنگسرای سرو به نمایش درخواهد آمد.

از همین بخش “فارغ التحصیل بدشانس” به نوسندگی و کارگردانی محمدهادی عطایی ساعت ۱۶ در فرهنگسرای سرو و در بین ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ در فرهنگسرای اندیشه اجرا خواهد شد.

نمایش “یه چیزی شبیه زندگی” به نویسندگی و کارگردانی احسان فلاحیان در ساعت ۱۶ در فرهنگسرای شفق و بین ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸ در فرهنگسرای اندیشه و “وندال ها” نوشته اصغر ابوسی با کارگردانی مرجان نعمتی بین ساعت ۱۶ تا ۱۸ در فرهنگسرای شفق به نمایش در خواهد آمد.

در بخش نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ در فرهنگسرای سرو، “بحث داغ فرهنگی” نوشته امیر لشکری با کارگردانی معصومی عسگری و “کافه های همین حوالی” به نویسندگی کامران شهلایی و کارگردان پیروز کرمی به خوانش در می آید.

سومین دوره جشنواره تئاتر شهر از یازدهم تا هجدهم مهر ماه در مراکز فرهنگی و فرهنگسراهای تهران برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *