برنامه پنجمین روز چهارمین جشنواره تئاتر شهر


امروز ۳۰ شهریور ماه ، در پنجمین روز از جشنواره تئاتر شهر ، شاهد اجرای ۹ نمایش در بخش‌های صحنه‌ای، باران، خیابانی و نمایشنامه‌خوانی خواهیم بود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در بخش صحنه ای در پنجمین روز جشنواره سالن مهر حوزه هنری میزبان نمایش “تپه افلاک” به کارگردانی سهراب نسلی اصفهانی است که در نوبت‌های ۱۶:۳۰ و ۱۹ به روی صحنه می‌رود. در سالن ماه حوزه هنری نیز نمایش “نظیر بازی سمیه” به کارگردانی نغمه رضایی در نوبت های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می شود.

نمایش “خطوط خاطر” به کارگردانی پری بارانی در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ در سالن اصلی تالار محراب میزبان علاقمندان به هنر نمایش خواهد بود . سالن کوچک تالار محراب نیز در این روز میزبان نمایش “با من حرف نمی زنی چرا؟” به کارگردانی هما پریسان می‌شود که در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهد شد.

نمایش “پروانگی ، آوارگی ، ویرانگی” به کارگردانی احسان بیات فر در بخش نمایش صحنه‌ای در این روز در نوبت‌های ۱۸ و ۲۰ نیز مهمان خانه نمایش اداره تئاتر است.

در بخش تئاتر کودک و نوجوان امروز شاهد هیچ اجرایی نخواهیم بود.

در بخش خیابانی نیز تنها نمایش “دریادلان” به کارگردانی امیرحسین شفیعی ساعت ۱۹:۳۰ در محوطه تئاتر شهر اجرا می‌شود .

اما در بخش نمایشنامه‌خوانی فرهنگسرای سرو میزبان نمایشنامه‌خوانی “رقص ماهی” با کارگردانی سهیل قناعتی در ساعت ۱۹ است . در بخش نمایشنامه‌خوانی فرهنگسرای شفق نیز در ساعت ۱۷:۳۰ میزبانی نمایشنامه‌خوانی “آخرین سفر” به کارگردانی مریم منصوری را بر عهده خواهد داشت.

در پنجمین روز جشنواره تئاتر شهر ، فرهنگسرای ارسباران در بخش تئاتر شورایی ، ساعت ۱۸:۳۰ با نمایش “پیش از صبحانه جدلی” میزبان علاقمندان به تئاتر خواهد بود .

گفتنی است چهارمین جشنواره تئاتر شهر به دبیری شهرام کرمی از ۲۶ شهریور ماه تا ۲ مهرماه در تهران در حال برگزاری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *