بــرنامــه چهارمین روز اجراهـای صحنه ای و خیابانی هفدهمین جشنواره نمــایش های آیینی و سنتی


اجراهای صحنه ای هفدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی در چهارمین روز خود ، ۷ شهریور ماه ، میزبان ۷ نمایش از خواهد بود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در چهارمین روز از اجراهای صحنه ای هفدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی ، مجموعه تئاتر شهر میزبان نمایش های ” اخککندو ” نوشته سید محمد مساوان و کارگردانی سید هادی عامل هاشمی ، ساعت ۱۸ و ۲۰ در تالار چهارسو و ” اگر شبی از شب های تهران مسافری ” به نویسندگی علی شمس و کارگردانی هما پریسان و احمد صمیمی ، ساعت ۱۷ و ۱۹ در تالار سایه خواهد بود .

تماشاخانه سنگلج میزبان نمایش ” شیش و بش ” نوشته محمد چرمشیر و کارگردانی سید جواد روشن در ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰:۳۰ است .

نمایش ” هفت خواب ” به نویسندگی شهناز روستایی و کارگردانی نگین ضیایی ، در ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ ، در خانه نمایش به روی صحنه می رود .

بهزاد فراهانی نمایش ” گل و قداره ” را در ساعت ۱۷:۳۰ و ۲۰ به تالار حافظ می برد .

نمایش ” بنگاه تئاترال با طعم هگمتانه ” نوشته علی نصیریان و کارگردانی سید محمد جواد کبودرآهنگی از همدان ، ساعت ۱۷ و ۱۹ در سالن اصلی ، تالار محراب به روی صحنه می رود .

و سالن کوچک ، تالار محراب میزبان نمایش ” سیاهی مبارک نمک صندوقه ” به نویسندگی نسرین اسدی و کارگردانی ریحانه باغبادی ، در ساعت ۱۶:۳۰ و ۱۸ خواهد بود .

در بخش خیابانی نیز ۶ اثر نمایشی در محوطه مجموعه تئاترشهر به اجرا در خواهد آمد.

نمایش ” تلپک ” به نویسندگی و کارگردانی اسفندیار قرنجیک از گنبد کاووس ساعت ۱۷ ، نمایش ” داماد سلطانی ” به نویسندگی و کارگردانی محمد بهاگیر از قوچان ساعت ۱۷:۳۰ ، نمایش ” یاد یاد ” به نویسندگی محمدرضا مظفری و کارگردانی م مظفری – ن مظفری از سنقر ساعت  ۱۸ ، نمایش ” میلان ” به نویسندگی عبدالحمید تقلبی و کارگردانی عبدالله حلیات از خرمشهر ساعت ۱۸:۳۰ و مجلس شبیه‌خوانی ” کین ایرج ” به نویسندگی و شبیه گردانی علی عزیزی از گرمسار ، ساعت ۲۰:۳۰ به اجرا در می‌آیند.

همچنین هر شب از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۳ در محوطه تالار وحدت ” قهوه خانه نمایش های ایرانی با اجرای گونه های محتلف نمایش ایرانی ” بر پا خواهد بود .

هفدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی به ریاست علی نصیریان و دبیری داوود فتحعلی بیگی از ۴ تا ۱۰ شهریور ماه در حال برگزاری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *