برنامه چهارمین روز نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی


روز دوشنبه سوم خرداد ماه ، پنج نمایش از نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در سالن‌های مولوی ، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ، پلاتو اجرا ۱ مجموعه تئاتر شهر ، باران و ارغنون به روی صحنه می روند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «زبان کوهستانی / ایمان به خود» نوشته هارولد پینتر و مارتین کریمپ و کارگردانی علی اکبر علیزاد از سینما تئاتر به مدت ۷۰ دقیقه در دو نوبت ۱۵ و ۱۸  به روی صحنه سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی می رود.

همچنین نمایش «حاج اسمال» به نویسندگی و کارگردانی مصطفی لعلیان از دانشگاه سوره به مدت ۴۵ دقیقه در دو نوبت ۱۶:۳۰ و ۱۹:۳۰ در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه می رود .

«شب،ساعت ۸» به نویسندگی پوریا کاکاوند و کارگردانی امیر نجفی از دانشگاه سینما تئاتر به مدت ۴۰ دقیقه در دو نوبت ۱۵  و ۱۷:۳۰ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به روی صحنه می رود.

نمایش «سه روایت از مردن در یک روز مه آلود» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی فضل الله عمرانی از دانشگاه علمی کاربردی بندر کنگان به مدت ۶۰ دقیقه و در دو نوبت ۱۵:۳۰ و ۱۷:۳۰ روی صحنه پلاتو اجرا ۱ مجموعه تئاتر شهر می رود.

نمایش «اسب های پشت پنجره» نوشته ماتئی ویسنی‌یک و کارگردانی پویا یادگاری از دانشگاه سینما تئاتر به مدت ۸۰ ذقیقه در تئاتر باران در دو نوبت ۱۵ و ۱۷:۳۰ به روی صحنه می رود .

«سردخانه» به نویسندگی و کارگردانی فاطمه محمودی از دانشگاه هنرهای زیبا به مدت ۶۰ دقیقه به روی صحنه ارغنون در دو نوبت ۱۷ و ۱۹ می رود.

نوزدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی از ۳۱ اردیبهشت الی ۶ خرداد برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *