برنامه چهارمین روز چهارمین جشنواره تئاتر شهر


امروز ۲۹ شهریور ماه ، در چهارمین روز از جشنواره تئاتر شهر ، شاهد اجرای ۱۸ نمایش در بخش‌های صحنه‌ای، باران، کودک و نوجوان، خیابانی و نمایشنامه‌خوانی خواهیم بود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، در بخش صحنه ای در چهارمین روز جشنواره سالن مهر حوزه هنری میزبان نمایش “فولاد هرگز زنگ نمی زند” به کارگردانی یوسف پورآذری است که در نوبت‌های ۱۶:۳۰ و ۱۸ به روی صحنه می‌رود. در سالن ماه حوزه هنری نیز نمایش “تابندگان” به کارگردانی علیرضا مهران در نوبت های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ اجرا می شود.

نمایش “مردی که می خواست مرد بماند” به کارگردانی حامد اویسی طهرانی در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ در سالن اصلی تالار محراب میزبان علاقمندان به هنر نمایش خواهد بود . سالن کوچک تالار محراب نیز در این روز میزبان نمایش “کمی دورتر” به کارگردانی اکبر قهرمانی می‌شود که در دو نوبت ۱۶ و ۱۸ اجرا خواهد شد.

نمایش “مجلس شاه فتاح” به کارگردانی ناصر عاشوری در بخش نمایش صحنه‌ای در این روز در نوبت‌های ۱۸ و ۲۰ نیز مهمان خانه نمایش اداره تئاتر است.

در بخش تئاتر کودک و نوجوان نیز دو نمایش به روی صحنه خواهند رفت. نمایش “دنیای وارونه ی رویا” به کارگردانی بهاره میرزاپور در نوبت‌های ۱۵:۳۰ و ۱۷:۳۰ در سالن فرهنگ فرهنگسرای خاوران و نمایش “پادشاهی که سه پسر داشت و پادشاه دیگری که سه پسر دیگر داشت” به کارگردانی سعید تاجیک در نوبت های ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ فرهنگسرای فدک اجرا می‌شوند.

امروز ۲۹ شهریور بخش خیابانی نیز با اجرای ۸ نمایش همراه است. در محوطه مجموعه تئاتر شهر نمایش‌های “فرشته ماهی ها در خاگ” به کارگرانی علی عمرانی ،  “هوای پاک” به کارگردانی رعنا کوه وند و نمایش “دریادلان” به کارگردانی امیرحسین شفیعی اجرا می‌شوند. این نمایش‌ها از ساعت ۱۸ تا ۲۱ میزبان علاقه مندان هنر تئاتر خیابانی هستند.

در فرهنگسرای شفق نیز از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۹ دو نمایش خیابانی “آب در کوزه دگر نیست ، نگرد” به کارگرانی احمد صمیمی، “امداد شهر” به کارگردانی پروانه علی ضامنی اجرا خواهند شد .

در این روز در فرهنگسرای اندیشه نیز نمایش‌های “کسی لبخند نمی زند” به کارگردانی رستا رضوی، “ساعت ۹” به کارگردانی فرامرز قلیچ خانی ، “فرشته ماهی ها در خاگ” به کارگرانی علی عمرانی و “کنکور شهروندی” به کارگردانی علی محمد رادمنش از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به اجرا در می‌آیند.

اما در بخش نمایشنامه‌خوانی فرهنگسرای سرو میزبان نمایشنامه‌خوانی “آپارتمان لاله زار” با کارگردانی نوید ایزدیار در ساعت ۱۶ است . در بخش نمایشنامه‌خوانی فرهنگسرای شفق نیز در ساعت ۱۷ میزبانی نمایشنامه‌خوانی “دلبند یا وقایع اتفاقیه مفقود الپدر” به کارگردانی مریم جلیلی را بر عهده خواهد داشت.

در چهارمین روز جشنواره تئاتر شهر ، فرهنگسرای ارسباران در بخش تئاتر شورایی ، ساعت ۱۸ با نمایش “وقتی برلین ۲ شورایی می شود” میزبان علاقمندان به تئاتر خواهد بود .

گفتنی است چهارمین جشنواره تئاتر شهر به دبیری شهرام کرمی از ۲۶ شهریور ماه تا ۲ مهرماه در تهران در حال برگزاری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *