برگزاری بخش “فجر استانی” جشنواره تئاتر فجر در هفت استان کشور


بخش “فجر استانی” سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از روز پانزدهم دیماه به مدت دوهفته و به صورت متناوب با همکاری ادارات کل ارشاد و انجمن نمایش هفت استان کشور برگزار می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری روابط عمومی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، بخش “فجر استانی” جشنواره سی و چهارم تئاتر فجر، امسال با مشارکت و همیاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن های نمایش هفت استان کشور به مدت دو هفته در این استانها برگزار می شود.

اتابک نادری مدیر بخش هماهنگی استان های جشنواره تئاتر فجر با اعلام این خبر افزود: پس از بررسی درخواست استان های متقاضی برگزاری بخش “فجر استانی” و ارزیابی امکانات و شرایط برگزاری این بخش مطابق شیوه نامه و مقررات دبیرخانه جشنواره، هفت استان : آذربایجان شرقی، البرز، بوشهر، خراسان رضوی، فارس، گلستان و یزد برای برگزاری این بخش انتخاب شدند. به گفته وی رونمایی از پرتال رسمی بخش فجر استانی، اهدای احکام دبیران بخش “فجر استانی” و بررسی های نهایی و تکمیل جدول برنامه های بخش فجر استانی سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در جلسه رسمی ای که به همین منظور در روز دوشنبه هفتم دیماه در تهران برگزار می شود انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *