برگزاری بخش مسابقه عکس در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برای اولین بار


بخش مسابقه عکس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان که برای اولین بار در این جشنواره برگزار می‌شود، میزبان سیف‌الله صمدیان، عباس کوثری و رضا معطریان است تا آثار حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان را ارزیابی و داوری کنند.
 تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فسستیوال، بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «هویت، امروز، فردا» با رویکرد حمایت از خلاقیت هنری برای تربیت بهتر نسل آینده و در راستای اعتلای فضای فرهنگی فردای کشور با نگاه پژوهش‌محور و کارشناسانه، بخش عکس تئاتر کودک و نوجوان را برای نخستین بار برگزار می‌کند.
سیف‌الله صمدیان، عباس کوثری و رضا معطریان چهره‌های شناخته‌شده عرصه عکاسی و عکاسی تئاتر هستند که طبق فراخوان اعلام شده،‌ آثار رسیده به جشنواره را مورد ارزیابی قرار می‌دهند. آخرین مهلت ارسال عکس برای حضور در این بخش ۲۳ شهریورماه است و انتخاب داوری نیز در ۲۵ شهریورماه انجام می‌شود.
نمایشگاه آثار انتخاب شده نخستین مسابقه عکس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در تاریخ ۱۵ مهرماه سال جاری برپا می‌شود. سیامک زمردی‌مطلق مدیریت بخش مسابقه عکس جشنواره بیست و یکم تئاتر کودک و نوجوان را بر عهده دارد.
بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری پیام دهکردی از ۱۵ تا ۲۱ مهرماه سال جاری در شهر همدان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *