به دلیل همدردی با جان باختگان هواپیما؛

برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به تعویق افتاد


به منظور اظهار همدردی با خانواده های جان باختگان پرواز هواپیمای ایران-اوکراین ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی، برگزاری این رویداد را به زمان دیگری موکول کرد.

به گزارش تئاتر فستیوال ، بنیاد اکبر رادی و ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی، برای همدردی با خانواده های جان باختگان پرواز هواپیمای ایران-اوکراین و مردم برگزاری این جشنواره را به تعویق انداخت و به زمان دیگری موکول کرد.

در بیانیه بنیاد اکبر رادی و ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی در خصوص تعویق برگزاری این جشنواره آمده است:

«به نام خداوند قلم و زیبایی

 اینک که در آستانه برگزاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی هستیم با توجه به جریحه دار شدن افکار عمومی و هموطنان عزیز به دلیل حادثه دلخراش پرواز هواپیمای ایران- اوکراین و داغدار شدن خانواده های سرنشینان این پرواز، برای اظهار همدردی با این خانواده ها و مردم، بنیاد اکبر رادی و ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی تصمیم بر آن گرفت که تا همچون گذشته در کنار مردم باشد و در سوگ خانواده های داغدیده، همراه و شریک بماند و برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی را به زمانی دیگر موکول کند.

از این روی نیز این بنیاد و ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی از همه شرکت کنندگان و حامیان خود پوزش می‌طلبد و امیدوار است این جشنواره با همراهی مخاطبان خود در زمان دیگری برپا شود.‌»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *