برگزاری نشست های تخصصی روایت صحنه ویژه “سوگواره خمسه”


نمایش های “عاشقانه ای برای عباس”به کارگردانی سید علی موسویان”خوب بد زشت” به کارگردانی شقایق فتحی و “فراموشی” به کارگردانی محمد زواربی ریا درنشست های تخصصی روایت صحنه ویژه “سوگواره خمسه” با حضور هنرمندان ، منتقدین و اصحاب رسانه به بوته نقد و بررسی گذاشته خواهند شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، جواد تمدنی مدیر روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال گسترده از برنامه های روایت صحنه که با هدف ورویکرد نقد عالمانه و تاثیر گذار آثار تئاتر مقاومت ، دردوره مدیریت جدید انجمن پایه ریزی شده و مورد استقبال اهالی تئاترنیزقرارگرفته است ، آثار منتخب انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس درسوگواره خمسه نقدو بررسی خواهند شد.

وی گفت:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده دراین خصوص به مدت سه روز این برنامه ها ادامه خواهند یافت و به ترتیب یکشنبه ۲۳ آبان ماه نمایش “عاشقانه ای برای عباس” با حضورسید علی موسویان نویسنده و کارگردان و رضا آشفته منتقد ازساعت ۲۰ درتماشاخانه استاد ناظرزاده کرمانی مجموعه ایرانشهر نقد و بررسی خواهد شد.

وی افزود: همچنین با توجه به حمایت های انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از آثار سوگواره خمسه دو نمایش “خوب بد زشت” به کارگردانی شقایق فتحی و براساس نوشته ای از ابوالفضل حاجی علیخانی  روز دوشنبه ۲۴ آبان ماه ساعت ۲۰  و نمایش “فراموشی” به کارگردانی محمد زوار بی ریا و براساس متنی از سید علی موسویان روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه ساعت ۲۱ درتماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس  با حضور عوامل و منتقدین نقد خواهد شد.

مدیر روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب ودفاع مقدس اضافه کرد: ورود برای عموم جهت این نشست ها آزاد است و بلافاصله پس از اتمام نمایش ها نشست نقد و بررسی نمایش ها با حضور هنرمندان و منتقدین و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *