نمایش “معرکه ناتمام ” برگزیده ی جشنواره تئاتر پسـامهر و جشنواره تئاتر خیابانی شهروند


 نمایش “معرکه ناتمام ” به کارگردانی یوسف رنجبر از مینـــاب در چهاردهمین جشنواره تئاتر استانی پسـامهر و دومین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند ،  عناوین برگزیده بازیگری و کارگردانی را از آن خود کرد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاترفستیوال به نقل از دبیرخانه دائمی جشنواره های تئاتر معلولین ، دفتر توانبخشی روزانه و توانپزشکی ، گروه تئاتر” نشانه” گروهی متشکل از هنرمندان معلول و غیر معلول ، با نمایش “معرکه ناتمام ” به کارگردانی یوسف رنجبر از مینـــاب در چهاردهمین جشنواره تئاتر استانی پسـامهر و دومین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند که به میزبانی شهرستان فسا و با حضورگروه های نمایشی استان های فارس ، هرمزگان وکرمان که ازتاریخ ۱۵ الی ۱۸ مهـــــرماه برگزار گردید توانست عناوین برگزیده بازیگری و کارگردانی را از آن خود کند . بازیگران معلول مالک رنجبر و رضا زعیمی مقام نخست بازیگری را بطور مشترک در رقابت با بازیگران غیرمعلول بدست آوردند .

در بخش تئاتر خیابانی این جشنواره ، نمایش “معرکه ناتمام” از میناب “دجالواره” از مرودشت ، “من و جارو” از فسا، “آوایی در میانچیل” از جیرفت، “۲۰۱۴” از فیروزآباد، “کارخانه هویت سازی” از فسا و ” ترقــه صفر تق تق هیـچ” از مرودشت با یکدیگر رقابت کردند. داوران این جشنواره دکتر محمود عزیزی ، منوچهر اکبـرلو و عبدالعلی نیکــومنـش بودند.

گفتنی ست  آیین اختتامیه این جشنواره ، روز جمعه، ۱۸مهر ماه ، با حضور مسوولان استان فارس و شهرستان فسا برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *