هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی

برترین های هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی از نگاه دپارتمان نقد تئاتر فستیوال


تئاتر فستیوال

همواره نقد و رسانه دو عامل مهم برای بیشتر دیده شدن هر جشنواره ای به شمار می روند و رسانه تئاتر فستیوال تنها رسانه تخصصی تئاتری در جشنواره های نمایشی است که هر دو عامل را تمام و کمال پوشش می دهد .

هجدهمین دوره جشنواره نمایش های آیینی و سنتی در پانزدهمین روز از شهریور ماه ۱۳۹۶ به کار خود پایان داد . رقابتی نبودن این جشنواره نقدی است که بسیاری از گروه های شرکت کننده و مخاطبین این جشنواره بر آن وارد می دانند و ما نیز رقابتی نبودن را چشم اسفندیار این جشنواره می دانیم و معتقدیم که همین رقابتی بودن است که جشنواره را پویا می کند و نمایش های آیینی و سنتی در اثر همین پویایی ، ماندگار خواهند ماند .

ما در دپارتمان نقد تئاتر فستیوال طبق عادت همه ساله خود برای همه جشنواره ها ، بهترین ها را  از زاویه دید و بر اساس شاخصه های نقد خود ، به علاقه مندان و مخاطبان معرفی می کنیم  . تلاش کردیم که از میان آثار اجرا شده در این دوره از جشنواره ، برترین ها را در چند حوزه معرفی نماییم ، تا حداقل ما با شاخص نقد ، سنگ محکی باشیم برای آنان که عاشقانه در این جشنواره شرکت کردند .

البته در میان آثار این جشنواره ، آثار بد بسیار بودند ، که در این دوره ما از اعلام بدترین ها در بخش های مختلف چشم پوشی کردیم . اما بر اساس وظیفه ای که برای خود قائل هستیم حتما در دوره های آینده بدترین ها در حوزه های مختلف را از نگاه منتقدین و مردم اعلام خواهیم کرد .

bartarin-aeini-theaterfestival-ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *