برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان لرستان


برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان لرستان معرفی شدند .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، آرای هیات محترم داوران جشنواره بیست و هشتم متشکل از آقایان غلامحسین لطفی و رضا فیاضی و سرکار خانم افسر اسدی به شرح زیر می باشد :

پس از بررسی هیئت‌داوران در بخش موسیقی از بین نمایش‌های “سرگشتگان سعادت” ، “رئال” ، “خانم” و “لیلی نام تمام دختران ایران‌زمین است” ، جایزه موسیقی برگزیده این بخش همراه با تندیس، دیپلم افتخار به پوریا قنبری به خاطر ساخت موسیقی نمایش “لیلی نام تمام دختران ایران‌زمین است” تعلق گرفت.

در بخش طراحی لباس هیئت‌داوران از بین نمایش‌های “روشان” ، “سرگشتگان سعادت” ، “خانم” و “روی زمین” ، جایزه برگزیده خود را به همراه تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به ندا تمیمی به خاطر طراحی لباس نمایش “روشان” اعطا کردند.

هیئت داوران در بخش طراحی صحنه از بین کاندیدای این بخش “روی زمین” ، “روشان” ، “خانم” ، “رئال” ، “چتری برای آسمان” و “لیلی نام تمام دختران ایران‌زمین است” جایزه ویژه خود را به همراه تندیس جشنواره، دیپلم افتخار به امیرحسین اکبر زاده برای نمایش “روشان” اختصاص دادند.

در بخش نویسندگی هیئت‌داوران از بین نمایش‌های “رئال” ، “سرگشتگان سعادت” ، “چتری برای آسمان” جایزه ویژه خود را به همراه تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به عاطفه کوشکی برای نگارش نمایشنامه “رئال” اعطا کردند.

در بازیگری زن نیز هیئت‌داوران از بین بازیگران زن بدون تقدم و تاخر جایزه ویژه را به پگاه فزونخواه و پگاه خلفوند برای بازی در نمایش “خانم” و عاطفه کوشکی برای بازی در نمایش “رئال” اختصاص دادند.

در بخش بازیگری مرد هیئت داوران جایزه ویژه را همراه با تندیس، دیپلم افتخار  و بدون رعایت تقدم و تاخر به مسعود بیرانوند ، صدرا بهاروند ، وهاب ناصری منش و مهدی نظری از نمایش “لیلی نام تمام دختران ایران‌زمین است” اعطا کردند.

از بین بازیگران نوجوان و خردسال این جشنواره نیز محمد لطفی زاده از نمایش “سرگشتگان سعادت” ، فاطمه شریعت در نمایش “چتری برای آسمان” و آیلار ظهرابی از نمایش “لیلی نام تمام دختران ایران‌زمین است” برگزیده شدند.

در بخش کارگردانی هیئت داوران از بین کارگردان‌های این بخش امیرمحمد سپهوندی ، یوسف لطفی زاده، پگاه فزون‌خواه، امیرمحمد حسنوند ، عاطفه کوشکی و علی پوراحمدیان جایزه نفر برتر به همراه تندیس افتخار و مبلغ شش میلیون ریال به علی پوراحمدیان کارگران نمایش “روشان” از خرم‌آباد و جایزه ویژه نفر دوم به همراه تندیس و دیپلم افتخار و مبلغ شش میلیون ریال وجه نقد به امیرمحمد سپهوندی کارگران نمایش “لیلی نام تمام دختران ایران‌زمین است” اختصاص دادند و یوسف لطفی زاده کارگردان نمایش “سرگشتگان سعادت” به مقام سوم رسید.

در نهایت هیات داوران دو نمایش “سرگشتگان سعادت” و “روشان” را به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *