برگزیدگان سی امین جشنواره تئاتر فجر


پوستر جشنواره تئاتر فجر  30

آراء مسابقه پوستر :

نفر اول= سرور یزدی
نفر دوم= علی معتمدیان و سامان خسروی
نفر سوم= رضا باباخانی

هیأت داوران این بخش: ابراهیم حقیقی/آرش تنهایی/کیانوش غریب پور

 

آراء مسابقه عکس :

۱. نفر اول= مصطفی قاهری
۲. نفر دوم= مانی لطفی زاده
۳. نفر سوم= مهدی آشنا
۴. جایزه ویژه=مهرداد متجلی

هیأت داوران این بخش:سیف ا… صمدیان/ مسعود پاکدل/حبیب رضایی

 

آراء بخش خیابانی:

۱. طراحی لباس:

برگزیده:سعیده عبدالهی،از دهلران

۲. طرح و ایده ،

تقدیر:مسعود مهرابی از تهران،/نفر برگزیده= اصغر گروسی از نظر آباد

۳. کارگردانی

،تقدیر:میثم سر آبادانی از تفرش/نفر برگزیده=مژگان معقولی از تهران

۴. موسیقی

،برگزیده:محمد مرتضوی،از تهران

۵. طراحی صحنه

،برگزیده:سپیده امین عسگری از نظر آباد

۶. بازیگری زن

،تقدیر:راضیه ده پایینی از ورامین

۷. بازیگری مرد

،تقدیر: مصطفی خوش نشین از لاهیجان/تقدیر=احمد صمیمی از فولادشهر/ تقدیر=حمیدرضا معدن کن از نظر آباد/تقدیر =مسعود مهرابی از تهران/تقدیر =مهران وزیری از تفرش / برگزیده:علیرضا مدنی از تهران

۸. جایزه ویژه:

برگزیده:مژگان معقولی از تهران/جایزه ویژه انتخاب دانشجویی:سامان خلیلیان

هیأت داوران این بخش : علی پویان/ مریم معترف/شهرام کرمی

 

آراء مسابقه رادیو تئاتر:

برگزیده: عمار خطی/ تقدیر= علی تاج میر

 

آراء هیات داوران بخش مسابقه ایران :
۱. طراحی صحنه:
هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال از آقایان «رضا عباسی و امین سالاری» طراحان صحنه نمایش «رویای تفتیده» از بیرجند تقدیر کرد.
برگزیده این بخش:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ ریال به سرکار خانم «شیما میرحمیدی» طراح صحنه نمایش «به مراسم مرگ داداش خوش آمدید»تقدیم شد.
۲. موسیقی
هیأت داوران در این بخش انتخابی نداشت.

بازیگر مرد

هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال از گروه بازیگران نمایش «پری» به ویژه آقایان رضا پاپی و حسین شفیعی تقدیر کرد.
هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ ریال از آقای «حسین امیدی» بازیگر نمایش «به مراسم مرگ داداش خوش آمدید» تقدیر کرد.
برگزیده این بخش:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال به آقای «حمیدرضا آذرنگ» بازیگر نمایش «خون رقصه» تقدیم شد.
۴. بازیگری زن
هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ ریال به هریک از بازیگران ذیل از آنان به عمل آورد:
۱- سرکار خانم «گیتی قاسمی» بازیگر نمایش «خون رقصه»
۲- سرکار خانم «نسیم ادبی» بازیگر نمایش «خون رقصه»
برگزیده این بخش:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال به سرکار خانم «ثریا شیرزادی» بازیگر نمایش «مرگ کسب و کار من است» از کرمانشاه تقدیم شد.
۵. نمایشنامه نویسی
هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال به هریک از نمایشنامه¬نویسان ذیل از آنان به عمل آورد:
۱- جناب آقای «خیراله تقیانی¬پور» برای نمایش «پری»
۲- سرکار خانم «صحرا رمضانیان» برای نمایش «مرگ کسب و کار من است»
برگزیده این بخش:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۰ ریال به سرکار خانم «سلما رفیعی» نویسنده نمایش «به مراسم مرگ داداش خوش آمدید تقدیم شد.
۶.کارگردانی:
هیأت داوران به خاطر پرداختن به تاریخ معاصر کشورمان با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال از جناب آقای «حسین پاکدل» کارگردان نمایش «عشق و عالیجناب» تقدیر کرد.
هیأت داوران با اهدای لوح تقدیر و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال از جناب آقای «آرش دادگر» کارگردان نمایش «بازگشت افتخارآمیز مردان جنگ» تقدیر کرد.
برگزیده این بخش:
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۰ ریال به سرکار خانم «سمانه زندی¬نژاد» کارگردان نمایش «به مراسم مرگ داداش خوش آمدید»تقدیم شد.

هیأت داوران این بخش :امین تارخ، مسعود دلخواه، هما روستا، محمدباقر قهرمانی و مهدی هاشمی

 

  مسابقه بین الملل

۱- موسیقی:
مسعود سخاوت دوست برای دو لیتر در دو لیتر صلح
گروه dazzle” برای نمایش ” قصر مه آلود ”
علیرضا نو شادی ” برای نمایش ” ای قاصد سلطان غریبان مطلب آب ”
برگزیده: مسعود سخاوت مند از تهران ۲۰۰۰دلار
۲- طراحی صحنه:
رضا مهدی زاده برای نمایش خیال
یوشیکا تسو ایتو برای نمایش قصر مه آلود
عبدا… برجسته برای نمایش من ایرجم پسر قریدون با سه قطره خون روی برف ”
برگزیده : لون هفتوانی ۲۰۰۰دلار
۳- بازیگر مرد :
هوشنگ قوانلو برای نمایش نورگیر
صابر ابر برای نمایش ریچارد سوم
فیلیپ بویی برای نمایش خاطرات شب
برگزیده:صابر ابر از تهران۲۵۰۰ دلار
۴- بازیگری زن:
نفیسه ملکی جو برای نمایش سفید برفی و هفت کوتوله
ناتالی منتا بیست هزار فرسنگ زیر دریا
ستاره پسیانی برای نمایش ریچارد سوم
برگزیده: ناتالی منتا۲۵۰۰ دلار

۵- نمایشنامه نویسی :
محمد چرم شیر برای نمایش ریچارد سوم
حمید آذرنگ برای نمایش دو لیتر در دو لیتر صلح
ایوب آقا خانی برای نمایش جنوب از شمال غربی
برگزیده:حمیدرضا آذرنگ از تهران ۳۰۰۰ دلار
۶- کارگردانی :
حمید آذرنگ برای نمایش دو لیتر در دو لیتر صلح
گروه dazzle برای نمایش قصر مه آلود
آتیلا پسیانی برای ریچارد سوم
برگزیده: آتیلا پسیانی از تهران ۳۰۰۰دلار
جایزه ویژه:
برگزیده:لون هفتوانی ۴۰۰۰دلار
 جایزه بزرگ:
برگزیده: آتیلا پسیانی از تهران ۵۰۰۰دلار

هیات داوران این بخش:

سعید کشن فلاح / گلاب آدینه/دیتر تاپ/کن کامرون/دومینیک کمپل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *