برگزیدگان سومین جشنواره تئا‌تر کودک و نوجوان سوره معرفی شدند


با اعلام آرای هیات داوران سومین جشنواره سراسری تئا‌تر کودک و نوجوان «سوره»، برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره اعلام شدند. 

جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره
به گزارش تئا‌تر فستیوال ، اختتامیه سومین جشنواره سراسری تئا‌تر کودک و نوجوان سوره، جمعه ۱۹ دی‌ماه، ساعت ۱۸:۳۰، در تالار اندیشه حوزه هنری با حضور محسن مومنی‌شریف رییس حوزه هنری، محمد سرشار رییس حوزه هنری کودک و نوجوان، اردشیر صالح‌پور سرپرست مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رحمت امینی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، سیدعلی کاشفی‌پور مدیر طرح و برنامه حوزه هنری، علی قربانی مدیر محافل و جشنواره‌های حوزه هنری و هنرمندانی چون؛ ایرج راد، عباس جهانگیریان، کریم اکبری‌مبارکه، شهرام کرمی، منوچهراکبرلو، انوش معظمی و… برگزار شد.
براساس آرای هیات داوران سومین جشنواره سراسری تئا‌تر کودک و نوجوان سوره متشکل از، هنگامه مفید، سیمین امیریان و رحمت امینی برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره به شرح ذیل معرفی شدند.
موسیقی: 
رتبه سوم: لوح تقدیر وجایزه نقدی به پدرام ظروفچی سازنده موسیقی نمایش «فرار گوسفندی» از کرمان.
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به داوود شیخ سازنده موسیقی نمایش «نقاشی‌های من» از مشهد مقدس.
رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به پیام سوری سازنده موسیقی نمایش «خیالباف» از تهران.
طراحی و ساخت عروسک
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به علیرضا حسین‌پور طراح عروسک‌های نمایش «خیالباف» از تهران.
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مینا رحمان‌زاده سازنده عروسک‌های نمایش «پیرمرد و دریا» از مازندران.
رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محبوبه پاداش طراح عروسک نمایش «نقاشی‌های من» از مشهد مقدس.
طراحی دکور
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مریم نوقابی طراح دکور نمایش «نقاشی‌های من» از مشهد مقدس.
تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مرضیه اشرفیان طراح دکور نمایش «رویای کفش» از اصفهان.
عروسک‌گردانی
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکا به نرگس اصغری و حدیثه حسینی عروسک‌گردانان نمایش «خیالباف» از تهران.
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی  مشترکا به عروسک‌گردانان نمایش «پیرمرد و دریا» از مازندران.
رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به عروسک‌گردانان نمایش «رویای کفش» از اصفهان.
بازیگری کودک و نوجوان 
دو جایزه نقدی به علیرضا فرهومند و علی ضاحیان دو بازیگر نمایش «مینار» از بوشهر.
بازیگری زن
تقدیر: هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از مدینه کره‌بندی بازیگر نمایش «مینار» از بوشهر تقدیر به‌عمل آورد.
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکا به عاطفه اسلام‌کیش و سحرالسادات یزدی‌زاده بازیگران نمایش «فرار گوسفندی» از کرمان.
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به تارا حیدری بازیگر نمایش «جفت و جورش می‌کنیم» از تهران.
رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مهدیه فخاری‌پور بازیگر نمایش «فرار گوسفندی» از کرمان.
بازیگری مرد
تقدیر: هیات داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از احمدرضا قربانی بازیگر نمایش «مینار» از بوشهر تقدیر به‌عمل آورد.
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی مشترکا به سینا رستگاری بازیگر نمایش «جفت و جورش می‌کنیم» از تهران و امیرعباس کمساری بازیگر نمایش «فرار گوسفندی» از تهران.
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به داوود زارع بازیگر نمایش «خیالباف» از تهران.
رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به میلاد ثمره‌افشار بازیگر نمایش «فرار گوسفندی» از کرمان.
نمایشنامه‌نویسی
تقدیر: هیات داوران با اهداء دیپلم افتخار و جایزه نقدی  به غلامرضا احمدی نویسنده نمایشنامه «مینار» برای انتخاب مضمون دینی- بومی تقدیر به‌عمل آورد.
رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به صفورا عبداللهی برای نگارش نمایشنامه «رویای کفش» از اصفهان.
رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی به مژده ناظمی برای نگارش نمایشنامه «فرار گوسفندی» از کرمان.
رتبه اول: هیات داوران نمایشنامه‌ای را حائز رتبه اول ندانست.
کارگردانی
رتبه سوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ دوازده میلیون ریال به ایمان تاج‌سلیمان کارگردان نمایش «فرار گوسفندی» از کرمان.
رتبه دوم: دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ پانزده میلیون ریال به رجبعلی فلاح کارگردان نمایش «پیرمرد و دریا» از مازندران.
رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ بیست میلیون ریال به مرضیه اشرفیان کارگردان نمایش «رویای کفش» از اصفهان.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *