بهاره رهنما “خوشبختی در ادسا” را افتتاح می کند


اجرای عمومی نمایش “خوشبختی در ادسا” نوشته و کار داوود پورحمزه از ساعت ۲۰ روز یکشنبه نهم آبان ماه امسال با حضور بهاره رهنما  بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان میهمان ویژه در سالن استاد رکن الدین خسروی تماشاخانه سه نقطه آغاز می شود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سه نقطه، “خوشبختی در ادسا” داستان سه خواهر است که به دلیل فوت پدر و مادرشان در حادثه واژگونی قطار به سختی و با پول بافتنی های خواهر بزرگتر و نیز پول حاصل از فروش گیاهان دارویی روزگار می گذرانند و تنها یک بزغاله دارند که امید دارند تا با بزرگ شدنش بتوانند از شیر آن نیز استفاده کنند. از طرفی به دلیل جنگ تمام جوانان دهکده کشته یا ناقص شده اند و مردان دهکده نیزهیچکدام مردان سالمی نیستند. هر سه خواهر در حسرت داشتن خواستگار نیز هستند تا با دریافت نامه ای پی می برند که چوانی قصد احداث کارخانه چوب بری در ادسا را دارد و این خود سرآغاز ماجراهایی بین این سه خواهر است

بر پایه این گزارش “خوشبختی در ادسا” چهارمین تجربه داوود پورحمزه در مقام کارگردان است. وی پیش از این نمایش های: آساره، ابوالهول، همین امشب را کارگردانی کرده و شش تجربه نیز در حوزه نمایشنامه نویسی داشته و تاکسیدرمی، بوقلمونی برای استلا، لعنت به کسی که در این مکان آشغال بریزد، آساره، رقص چشمان، زیر کنبد کبود عناوین نمایشنامه های وی هستند.

عواملی که در اجرای نمایش خوشبختی در ادسا با داوود پورحمزه همکاری می کنند عبارتند از: تهیه کننده : رضا دوستی، بازیگران : محبوبه تفضلی، ترانه کیوانلو، شیرین صفایی، دستیار کارگردان : محمد موسوی، طراح صحنه : داوود پورحمزه، طراح لباس : سحرآشتیانی، طراح موسیقی : مازیار فرجی، طراح پوستر و بروشور: امین یاوری ، طراح گریم : سپیده اسلامی، مدیر صحنه : میلاد سادات شریفی، مدیر تولید و روابط عمومی : باربد طولابی ، مدیران اجرایی: ستار مهرشاد، نیلوفر شایانی،مشاور تبلیغات و رسانه: امیردلفانی، امور ارتباطات رسانه ای: طراحان هنر ایرانیان (نساء نیکو- لاله محمودی) و روابط عمومی سه نقطه: ندا الماسیان طهرانی، زهرا نجفی و مصطفی محمودی، حامی تبلیغات مجازی :پیج تهران تماشا ،کاری از: باشگاه بازیگران چخوف، با همکاری: تئاتر مستقل_تهران و تماشاخانه سه نقطه.

نمایش “خوشبختی در ادسا” همه روزه ساعت ۲۰ تا تاریخ جمعه ۲۸ آبان ماه با بهای ۱۵ هزارتومان و مدت زمان ۴۵ دقیقه در سالن استاد رکن الدین خسروی تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه می رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *