بهزاد فراهانی : نمایش ” فراموشی ” کاری بسیار زیباست


نمایش ” فراموشی ” به نویسندگی داریوش رفیعی و کارگردانی اسکندر اسکایف ، محصول کشور روسیه که در بخش مسابفه بین الملل  سی و سومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور دارد ، در ششمین روز جشنواره در سالن باران در حالی به روی صحنه رفت که در وسط اجرا بسیاری از تماشاگران به دلیل نداشتن بالانویس ، بورشور و خلاصه داستان سالن را ترک کردند . یه این بهانه پس از اجرای این نمایش خبرنگار تئاتر فستیوال نظر بهزاد فراهانی را در رابطه با نمایش جویا شد که در ادامه می توانید بخوانید .

تئاتر فستیوال

بهزاد فراهانی در رابطه با نمایش ” فراموشی ” کاری از کشور روسیه گفت : من نظرم را راجع به نمایش نمی گویم بلکه در مورد کم کاری و بی توجهی آقایان می گویم ، این افرادی که این آثار را انتخاب می کنند ، نمی فهمند که در فستیوال ، زبان فرنگی پی اس دیالوگ نباید انتخاب می شود .

وی افزود : نمایش ” فراموشی “کاری سراسر دیالوگ است و وقتی تماشاگر هیچ چیز از آن نمی داند طبیعی است که عکس العمل بد نشان دهد ، لازم است که یک کارشناس تئاتر  قیل از اجرا بیاید و در رابطه با سبک اثر ، نوع درام و شکل کار برای مخاطب حرف بزند و قصه نمایش را توضیح دهد تا مخاطب بتواند نمایش را تماشا کند ،.

این بازیگر پیشکسوت تئاتر در رابطه با این نمایش گفت : هر چیزی که در شکل کار بود بوی نادانی و بی توجهیمی داد و گرنه نمایش ” فراموشی ” کار بسیار زیباست و من واقعا از دو بازیگر فوق العاده این کار تشکر می کنم  .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *