“به خاطر پدرم “در سالن خسرو شکیبایی سه نقطه به روی صحنه می رود


نمایش “به خاطر پدرم” با نویسندگی،طراحی و کارگردانی سعید کاظمی از ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۱۶ آبان ماه جاری به مدت ۱۷ شب در سالن خسرو شکیبایی تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی مدرسه تئاتر و تماشاخانه سه نقطه  داستان نمایش به خاطر پدرم درباره پدر و پسری است که روحیات متفاوتی نسبت به هم دارند، تضاد رفتاری این دو باعث می شود که رابطه ای کاملا سرد را تا سالیان متمادی در پیش گیرند اما پس از وقوع حوادثی که ناخواسته رخ می دهد هر دویشان به درک جدیدی از هم می رسند، پسر در پی آنست که با انجام کاری که پدرش به آن علاقه مند است خوشحالی او را بببیند.

برپایه این گزارش عواملی که در اجرای نمایش به خاطر پدرم همکاری داشته اند عبارتند از: نویسنده، طراح و کارگردان: سعید کاظمی، بازیگران: امین اسکندریان، مهرناز اسکندریان، دستیار کارگردان: سودابه غفاری، موسیقی و افکت: اشکان دباغ، پویان ابراهیمی، منشی صحنه: الناز رضایی، مدیر صحنه: عدنان سید کاظمی، مشاور اطلاع رسانی و تبلیغات: مصطفی محمودی. روابط عمومی و ارتباطات رسانه ای: روابط عمومی سه نقطه (ندا الماسیان طهرانی) اطلاع رسانی و تبلیغات فضای مجازی: طراحان هنر ایرانیان (نساء نیکو- لاله محمودی) و زهرا نجفی.

نمایش به خاطر پدرم با مدت زمان ۴۵ دقیقه و بهای بلیت ۱۵ هزارتومان تا پنچم آذرماه همه روزه در تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه می رود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *