شازده کوچولو و مبارک به روی صحنه می روند


نمایش «مبارک کجاست» از ۳ اردیبهشت در فرهنگسرای نیاوران و نمایش «شازده کوچولو» به کارگردانی مهدی قلعه در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می روند .

شازده کوچولو

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش منتخب سومین جشنواره تئاتر شهر با نام «مبارک کجاست» به نویسندگی و کارگردانی محمود تیموری ۳ اردیبهشت ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می رود.

این نمایش که جایزه بهترین بازیگری را در سومین جشنواره تئاتر شهر نیز از آن خود کرده روایت پسرک ساده دلی است که به دنبال مبارک می گردد تا شادی را برای مردم شهرش به ارمغان بیارد. وی برای تحقق رویایش با مسایل و مشکلاتی رو به رو می شود و …

این اثر نمایشی از سوم اردیبهشت ماه هر روز به جز شنبه ها و سه شنبه ها ساعت ۱۷ در سالن گوشه  فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.

نمایش «شازده کوچولو» به کارگردانی مهدی قلعه روی صحنه مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌رود.

این نمایش براساس رمان مطرح آنتوان دوسنت اگزوپری به نویسندگی بیتا هنیگ و ترجمه مریم صیادمقدم از روز ۶ اردیبهشت در تالار بوستان مرکز تئاتر کانون به نمایش در می‌آید.

«شازده کوچولو» داستان شاعرانه‌ای است درباره‌ کودکی که از سیاره‌اش سفری را آغاز می‌کند و با آدم‌های تنهایی روبرو می‌شود که نمی‌توانند از فکر و عشق و تخیل خود استفاده کنند و شازده کوچولو در طول سفرش می‌فهمد که عشق و دوستی چه اندازه مهم است.

علی بیگ‌محمدی، نیوشا خواجه حسینی، فاطمه خدابنده‌لو، مریم صیادمقدم، رضا بهرامی، عطا مقیمی، علی صفا، فرزاد سلیمانی و امیر مختارجعفری در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.

نمایش «شازده کوچولو» هر روز در ساعت ۱۸:۳۰ برای عموم علاقمندان و صبح‌ها نیز با هماهنگی قبلی برای مهد کودک‌ها و مدارس در مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران نمایش داده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *