” تاریخ انقضا ” میزبان خبرنگاران و عکاسان می شود .


نمایش “تاریخ انقضا” به نویسندگی کاوه مهدوی و کارگردانی مریم معترف روز یکشنبه ۱۷آبان ساعت ۱۹در اولین شب اجرای خود میزبان خبرنگاران و عکاسان می شود.
تاریخ انقضا
به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی گروه ،نمایش تاریخ انقضا” نوشته کاوه مهدوی و به کارگردانی مریم معترف که ازیکشنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۱۹ اجرای خود را در سالن مهر حوزه هنری  آغاز میکند ، در اولین شب اجرا ی خود میزبان خبرنگاران و عکاسان می شود،همچنین مراسم افتتاح رسمی نمایش با حضور جمعی از هنرمندان برگزار میگردد.
این نمایش در مورد مردی است که تعدادی کنسرو تن ماهی برای کمک به جبهه می فرستد،اما متوجه می شود که تاریخ مصرف کنسروهای ماهی گذشته است،به همین علت تصمیم میگیرد به مناطق جنگی برود ………
حسن محمدی، منیژه داوری، کامبیزطلایی، ابوالفضل وزیری، محمد(کوروش)رخشنده پی، مسعود مهرابی، عرفان پورمحمدی، محمد مهدی پازوکی و…. به عنوان بازیگر در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.
همچنین میلاد قدیری(دستیارکارگردان)مریم معترف(طراح صحنه و لباس) نگین مهرانی(مدیر صحنه) حسین امین رعیا،شیوا آشور(دستیار صحنه) سیامک مددی(انتخاب موسیقی و افکت) میترا محمد اسماعیلی(مدیر تبلیغات )امین اکبری نسب(مدیر روابط عمومی) سعیدشکرنیا(طراح پوستر و بروشور)اخترتاجیک( عکاس)
علاقه مندان به تماشای این نمایش می توانند علاوه بر خرید اینترنتی ، جهت رزرو بلیط با شماره ۰۹۳۰۱۳۱۷۱۵۵تماس حاصل نمایند
نمایش تاریخ انقضا به کارگردانی مریم معترف از یکشنبه ۱۷ آبان ماه هر روز به جزء شنبه ها در سالن مهر حوزه هنری ساعت ۱۹ به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *