تالارهای میزبان پانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی مشخص شدند


نمایش‌های پانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی تهران-مبارک در ۱۱ تالار روی صحنه می‌روند.

تئاتر فستیوال

به گزارش  تئاتر فستیوال به نقل از ستاد خبری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک، مجموعه تئاترشهر با پنج سالن اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه و کارگاه نمایش در کنار تالارهای فردوسی، حافظ و فرهنگسرای بهاران، میزبان‌های این دوره از جشنواره هستند. این در حالی است که کاخ گلستان نیز در زمان برگزاری جشنواره نمایش عروسکی، میزبان گروه‌های نمایشی ایرانی و بخش بین‌الملل خواهد بود.

 همچنین همزمان با برپایی این دوره از جشنواره، موزه استاد انتظامی و سینما تئاتر البرز نیز افتتاح می‌شوند.

موزه عزت‌الله انتظامی که در منزل شخصی این هنرمند راه‌اندازی شده، دارای یک سالن تئاتر است که میزبان بخشی از آثار پانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی خواهد شد.

همچنین سینما تئاتر البرز در پردیس سینمایی کوروش راه‌اندزی شده است که با میزبانی جشنواره تئاتر عروسکی، فعالیت رسمی خود را آغاز می‌کند.

کاخ گلستان به جمع میزبانان جشنواره نمایش عروسکی پیوست

در جلسه‌ای که با حضور مرضیه برومند دبیر جشنواره، پیمان شریعتی مدیر اجرایی و مجید جوزانی مدیر موزه انتظامی، با مدیریت کاخ گلستان پروین ثقه الاسلام و سامان خلیلیان مدیر فرهنگی-هنری کاخ گلستان برگزار شد، قرار شد مجموعه کاخ گلستان در روزهای برگزاری جشنواره میزبان گروه‌های نمایشی این دوره از جشنواره باشد.

مرضیه برومند در این جلسه عنوان کرد: «طی گفت وگو با خانم ثقه الاسلام و ملاقات با مسعود سلطانی‌فر مدیر میراث فرهنگی برای همکاری میان جشنواره و میراث فرهنگی انجام شد، قرار شد برای همکاری‌های بیشتر علاوه بر محوطه باز کاخ گلستان، دو نگارخانه این مجموعه در روزهای برگزاری جشنواره پذیرای مهمانان جشنواره و آثار هنرمندان در بخش عکس و پوستر باشد.»

در ادامه این جلسه پروین ثقه الاسلام مدیر کاخ گلستان نیز با اظهار خوشحالی از این همکاری یادآور شد: «همکاری‌های لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن جشنواره از سوی کاخ گلستان صورت می‌گیرد.»

در حاشیه این جلسه علاوه بر مرضیه برومند و عوامل ستاد اجرایی جشنواره، مرضیه محبوب و حمید جبلی نیز با حضور در مجموعه، از نگارخانه‌های کاخ گلستان دیدن کردند.

پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی به دبیری مرضیه برومند از تاریخ ۲۲ تا ۲۹ شهریور در تهران برگزار می‌شود.ش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *