تالار انتظامی میزبان “حانیه” می شود


 نمایش “حانیه” به نویسندگی محمد نباتی مقدم و کارگردانی فرید یوسف پور از ۲۷ آبان در سالن انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه می رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نمایش “حانیه” که بر اساس طرحی از فرید یوسف پور، توسط محمد نباتی مقدم به نگارش درآمده از ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۵ در تالار انتظامی خانه هنرمندان ایران به مدت ۶ شب به اجرا در می آید.

این نمایش داستان زن جوانی را روایت میکند که باردار است و بعد از فارغ شدن به زیارت امام رضا رفته و خاطرات شوهر و مادر شوهرش برای او زنده می شود که در سفری دچار اتفاقاتی شده اند.

در این اثر نمایشی که نمایشنامه آن توسط فرید یوسف پور بازنگری و دراماتورژی شده، بازیگرانی چون: مونا غمخوار، حمید شریف زاده، شادی صیادی ایفای نقش میکنند. طراح نور و صحنه: فرید یوسف پور، مشاور رسانه: محمد وفایی، مدیرتولید و اجرا: حمیدناصر، گروه کارگردانی: پوریا کاوه، رضوان کیشانی فراهانی، مدیر صحنه: بنیامین صیادی نیا، آهنگساز و نوازنده: علی سینا رضا نیا، تدوین و افکت صدا: اسماعیل جعفری، طراح گریم: سهیلا جوادی، طراح پوستر: ستاره خسروبگی، طراح لباس: مهتاب حسنی، مدیر هماهنگی: مسعود انعامی، عکاس: ستاره خسرو بگی، مجری گریم: سبا سلیمانی از عوامل اجرایی این نمایش هستند.

نمایش “حانیه” به مدت ۶ روز از ۲۷ آبان راس ساعت ۱۷ در تالار انتظامی اجرا می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *