تالار محراب میزبان «فاوست» شرقی می شود


نمایش «فاوست به روایت شرق» نوشته مریم رها و کارگردانی مریم میرعابدی و مریم رها از یکشنبه ۲۲ آذر تا ۲۵ دی در سالن اصلی تالار محراب روی صحنه می‌رود.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایشنامه «فاوست» نوشته گوته شاعر آلمانی است و داستان دانشمند سالخورده‌ای است که در ازای فروش روح خود به شیطان، جوانی‌اش را پس می‌گیرد. فاوست که دوران زندگی خود را به کسب علوم و فنون مختلف گذرانده، اکنون در پی به‌دست آوردن جوانی از دست رفته است. او در این مسیر با شیطان همراه و مرتکب گناهانی می‌شود.

مریم رها نویسنده نمایش «فاوست به روایت شرق»، این قصه را با لحن شرقی روایت می‌کند و بخش عمده آن را منظوم نوشته است.

 مینا مقامی زاده، محمد طیب طاهر، حمید عرب، مصطفی ایزدی، لیلی جنیدی، ستاره حامدی و مریم میرعابدی در این نمایش بازی می‌کنند.

آهنگساز و سرپرست گروه نوازندگان عنایت خادم بشیری است و نوازندگان این اثر حسین عبدالله زاده تار، احسان سامانی منش کوبه‌ای، رامین عبداللهی و عنایت خادم بشیری کمانچه هستند.

دیگر عوامل نمایش «فاوست به روایت شرق» عبارتند از دستیار کارگردان، محمد پور اسماعیلی، منشی صحنه، مریم روحیان، مشاور نویسنده، حمید طاهری، طراح لباس، لیلا کشاورز، طراح پوستر و بروشور، محمد طیب طاهر، ساخت ماسک و عروسک، محمد شریفی، مدیر تولید، مسعود شامی، مدیر صحنه، امید جمشیدپور، طراح نور، اکبر شجاعی و روابط عمومی، هادی عیار.

نمایش «فاوست به روایت شرق» از ۲۲ آذر تا ۲۵ دی، ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی مجموعه تئاتر محراب به صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *