تجربه ی “تابستان یخی” در فرهنگسرای نیاوران


” تابستان یخی ” اثری به نویسندگی و کارگردانی امین دلپذیر در فرهنگسرای نیاوران به تغییر زمانی ویژه ی کودک و نوجوان به روی صحنه می رود .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، این نمایش که پیش تر قرار بود از ۶ آبان ماه به روی صحنه برود به دلیل تغییراتی در فرهنگسرای نیاوران با چند روز تاخیر از ۹ آبان به روی صحنه رفت .

 در توضیح این اثر نمایشی چنین آمده است : ” سعی بر آن است تا با زبانی شیرین، فضایی فانتزی و صحنه ای طراحی شده با انیمیشن و موزیکال تاثیر روابط سرد خانوادگی را بر کودکانمان نشان دهیم. “

 در این نمایش  مارال فرجاد، بهراد خرازی، پریسا نقدی زاده، مهرداد بهزاد اول و ناصر آویژه  به هنرنمایی می پردازند و بهرام شاه محمد لو و راضیه برومند با صدای خود در این اثرحضور دارند .

از دیگر عوامل می توان به ایمان اصفهانی و بهزاد رحمانپور ( دستیاران کارگردان ) ؛ مهرداد بهزاد اول ( موسیقی ) ، مقدی شاهمیریان ( طراح لباس ) ، هادی بادپا ( طراح لباس ) ، مصطفی اسفندیاری ( طراح نور و ویدیو مپ ) ، اصغر ماسوله ( طراح حرکت ) ، سمیه فراهانی ( طراح گریم ) ، سارا حدادی ( مشاور رسانه ای ) ، کیان زمانی ( روابط عمومی ) و محیا میرزایی ( عکاس ) اشاره کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *