تخفیف ویژه دانشجویی نمایش «جایی که پیاده رو تموم میشه»


نمایش «جایی که پیاده رو تموم میشه» به کارگردانی نیما ذاکر به دانشجویان تخفیف می دهد .

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، بلیط نمایش «جایی که پیاده رو تموم میشه» به نویسندگی کیوان نخعی و کارگردانی نیما ذاکر که اجرای خود را ار روز دوشنبه ۲۹ شهریور با حضور هنرمندانی همچون ناصر جعفری، قاسم عبداللهی و پیشکسوت گویندگی و دوبلاژ استاد منوچهر والی زاده آغاز کرده است با ۳۰ درصد تخفیف به دانشجویان ارائه خواهد شد.

زنگ افتتاح این نمایش ، شامگاه دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۰:۳۰ توسط منوچهر والی زاده پیشکسوت گویندگی و دوبلاژ در تماشاخانه بازیگاه نواخته شد.

دانشجویان کلیه رشته ها می توانند با ارائه کارت دانشجویی به گیشه تماشاخانه با ۳۰درصد تخفیف بلیط این نمایش را تهیه نمایند.

داستان این نمایش درباره زنی است که اخبار حوادث  در رسانه و روزنامه ها باعث شده به مدت ٢ سال نگذارد همسرش از خانه بیرون برود و این موضوع باعث شده جای زن و مرد عوض بشه تا جایی که…

نیلوفر دهقان، صائب دادو و نیما ذاکر در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. از دیگر عوامل این نمایش می توان به تهیه کننده:تئاتر بازیگاه (داوود نامور)، مشاور کارگردان:مسلم آیینی، دستیاران:عباس احمدی.مهدی اسماعیلی.ساجده میرزایی، مدیر صحنه:علی هادوی، طراح صحنه و لباس:گروه هامون، منشی صحنه:مهسا فتحی پور، عکاس:کوروش برزی، دستیار عکاس:الناز پیکری ،طراح گریم:شاهین فتحی و مدیر روابط عمومی : محمد (مانی)حق جو اشاره کرد.

نمایش «جایی که پیاده رو تموم میشه» از ۲۹ شهریور لغایت ۱۰ مهر ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه بازیگاه به روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *