تسهیلات نمایش “جمعه‌کُشی” برای علاقمندان به تئاتر


گروه تئاتر “جمعه‌کُشی” با هدف ایجاد تسهیل برای علاقمندان به هنر تئاتر، تخفیف‌هایی در نظر گرفته است.

به گزارش تئاتر فستیوال به نقل از روابط عمومی نمایش، گروه تئاتر “جمعه‌کُشی” ، به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل خلج که از ۷ مهر اجرای خود را آغاز کرده و تا پایان مهر ماه، در ساعت ۱۹:۳۰، در تماشاخانه سنگلج به‌روی صحنه می‌رود، تخفیف‌هایی برای فروش بلیت نمایش در نظر گرفته است.

بر اساس این گزارش، اعضای خانه تئاتر، دانشجویان تئاتر و متولدین پیش از ۳۰ آبان ۱۳۳۸ می‌توانند بلیت این نمایش را با ارائه کارت شناسایی مرتبط، با ۵۰ درصد تخفیف دریافت نمایند.

هم‌چنین بلیت نمایش در روزهای یک‌شنبه‌ هر هفته با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

برای روز نخست اجرا (یک‌شنبه) ۵۰ درصد و برای روزهای دوم و سوم اجرا، همچنین تمامی دانشجویان ۲۵ درصد تخفیف، در نظر گرفته شده است.

افراد واجد شرایط می‌توانند از طریق سایت تیوال، یا مراجعه به گیشه تماشاخانه سنگلج، بلیت نمایش را تهیه کنند و امکان بهره‌مندی از تخفیف، از طریق سایت هم ایجاد شده است.

از سوی دیگر بلیت تماشای تئاتر “جمعه‌کُشی” برای منتقدان تئاتر و تماشاگران محترمی که به هر دلیل توان و امکانی برای خرید بلیت ندارند نیز رایگان است، این دسته از تماشاگران می‌توانند با شماره ۰۹۱۰۹۴۰۳۵۰۰ (روابط عمومی نمایش) تماس حاصل کنند تا پس از انجام هماهنگی لازم به تماشای نمایش بنشینند.

گفتنی است مجید گیاهچی مجری طرح این تئاتر است و اسماعیل خلج، علی فتحعلی، مسعود رحیم‌پور، علی خازنی، افشین زارعی، محمدرضا خسرویان و محمود حسینی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *