تخفیف ویژه دانشجویی برای «کوکوی کبوتران حرم»


دانشجویان می توانند نمایش «کوکوی کبوتران حرم» به کارگردانی افسانه ماهیان را با تخفیف ۵۰ درصدی ببینند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، نمایش «کوکوی کبوتران حرم» جدیدترین اثر گروه تئاتر شیوه به نویسندگی علیرضا نادری و کارگردانی افسانه ماهیان است که با رویکردی اجتماعی و بیان دغدغه های زنان این روزها در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می رود. این نمایش تخفیف ۵۰ درصدی برای دانشجویان علاقه مند به تماشای این اثر در نظر گرفته است.

نمایش «کوکوی کبوتران حرم» برای رفاه حال دانشجویان و آشنایی آنها با نمایشنامه های ایرانی ۵۰ درصد تخفیف ویژه برای آنها قایل شده است. دانشجویان می توانند در طول هفته با مراجعه به گیشه فروش پردیس تئاتر شهرزاد و ارایه کارت دانشجویی از این تخفیف بهره مند شوند.

نمایش «کوکوی کبوتران حرم» به مسایل اجتماعی زنان می‌پردازد و مخاطبان می‌توانند با موضوعات اجتماعی که این نمایش به آنها می پردازد ارتباط برقرار کنند. این نمایش تا ۱۶ آبان ماه تمدید شده است.

این اثر نمایشی ۱۲ پرسوناژ زن دارد و مرضیه بدرقه، بهناز جعفری، ناهید مسلمی، مسیح کاظمی، عاطفه رضوی، فروغ قجابگلی، مرضیه وفامهر، یلدا عباسی، فرزانه سهیلی، گیتی قاسمی، شقایق دهقان و شیدا خلیق در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

«کوکوی کبوتران حرم» جدیدترین اثر گروه تئاتر شیوه به کارگردانی افسانه ماهیان است که از ۱۳ مهر هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۷۴ به صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *