تعزیه بزرگ “روایت عشق” در بافق اجرا شد


به مناسبت سوگواری های پایانی ماه صفر، یکی از بزرگترین تعزیه های استان یزد با نام «روایت عشق» در منطقه مبارکه شهرستان بافق اجرا شد.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ؛ به مناسبت سوگواری های پایانی ماه صفر، یکی از بزرگترین تعزیه های استان یزد با نام «روایت عشق» با حضور شما زیادی از هنرمندان تئاتر و تعزیه، و نیز هنروران بافق، با کارگردانی رضا رحیمی در منطقه مبارکه این شهرستان اجرا شد.

این تعزیه که پیش از این در ماه محرم و در روزهای تاسوعا و عاشورا نیز اجرا شده بود، در روز اربعین نیز برای اهالی منطقه مبارکه شهرستان بافق نیز اجرا شد که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

بنا به گفته منصور رحیمی، مدیر برنامه ریزی، هماهنگی و روابط عمومی این گروه، چنانچه زمینه فراهم شود، «روایت عشق» در روز ۲۸ ماه صفر نیز اجرا خواهد داشت.

تعزیه بزرگ «روایت عشق» کاری از گروه تعزیه خادم الزهرا(س) است که با همکاری گروه هنری آرین و بر اساس یکی از نوشته های شادروان جابرعناصری، با کارگردانی رضا رحیمی، تاکنون ۱۲ بار در بافق اجرا شده که در این مدت نزدیک به ۵ هزار نفر از اهالی بافق به تماشای این تعزیه نشسته اند.

رضا رحیمی، میلاد قاسمیان، رضا کارگران، حسن کارگران، رسول حسن زاده، حسن حسن زاده، میلاد کریمی، مهدی رضاپور، امیدرضاپور، سارا کاوندلی، احسان عمو حسینی، فاطمه سادات حسینی، حدیث شفیعی، مهدیه رحیمی، مینا فلاح و پریسا قاسمیان، بازیگران این تعزیه هستند.

گفتنی است، در این تعزیه بیش از شصت نفر از هنروران شهرستان بافق حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *