همزمان با ایام سوگواری، تماشاخانه سنگلج و ایرانشهر تعطیل است


تماشاخانه‌های ایرانشهر و سنگلج به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری، از روز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه تا پایان روز یکشنبه ۲۸ آبان تعطیل هستند.

تئاتر فستیوال

به گزارش تئاتر فستیوال ، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری ۲۸ صفر مصادف با رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) تماشاخانه ایرانشهر  و سنگلج از روز پنجشنبه ۲۵ آبان تا بعد از اذان مغرب و عشاء روز یکشنبه ۲۸ آبان تعطیل است.

شایان ذکر است پس از این تعطیلات و از روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه نمایش “اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه” به همراه نمایش “شال و انگشتر” به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود که اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام خواهد شد.

همچنین در تماشاخانه ایرانشهر از هفته جاری میزبان ۴ اثر نمایشی جدید می شود که در سالن‌های دکتر ناظرزاده کرمانی و استاد سمندریان این مجموعه تئاتری اجرای عمومی خود را آغاز می‌کنند.

سالن دکتر ناظرزاده این مجموعه تئاتری از هفته جاری میزبان نمایش های “در انتظار آدولف” به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و “گم و گور” به کارگردانی امیر مهندسیان می‌شود که به ترتیب ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ به صحنه می‌روند.

سالن استاد سمندریان مجموعه نیز میزبان نمایش‌های “پسران تاریخ” به کارگردانی اشکان خیل‌نژاد و “تنهایی پر هیاهو” به کارگردانی امیرکاوه آهنین جان می‌شود که به ترتیب ساعت ۱۸ و ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *